Як швидко заробити гроші в Москві?

З року в рік безліч людей з усіх куточків країни спрямовуються в столицю з метою поліпшення свого матеріального добробуту. І це цілком зрозуміло, адже Москва є містом нових можливостей, сміливих планів і високих досягнень. Однак підкорити її вдається далеко не кожному провінціала. Так що тут говорити, якщо навіть корінні жителі столиці часом задаються питанням, як швидко заробити гроші в Москві! Відповідь на нього буде представлений в даній статті.

Продаж товарів і біоматеріалів

Торгівля є простим і необтяжливим способом отримання доходу в столиці. У Москві проживає величезна кількість людей, вимушених день у день здійснювати покупки. При наявності значного обсягу непотрібних речей варто спробувати реалізувати їх за допомогою різних каналів. До числа останніх відносяться ломбарди, інтернет-аукціони і дошки оголошень. До слова сказати, інтерес у населення викликають не тільки брендові або абсолютно нові речі, але і предмети старовини, вироби ручної роботи тощо.

< p> Як швидко заробити гроші в Москві?

Особливою популярністю в столиці користуються раритетні книги, присутні в будинку практично кожної людини. Якщо видання знаходяться у відмінному стані і мають свіжий вигляд, можна продати їх колекціонерам або власникам антикварних лавок. Також в даний час все більшого поширення набувають онлайн-ресурси по реалізації раритетної літератури. Вони дуже охоче приймають на продаж видання за ціною власника, додаючи до неї свою накрутку. При наявності цінних антикварних гравюр, рукописів, малюнків і картин виручити за них «кругленьку суму» не складе особливих труднощів.

Непоганим варіантом заробітку в Москві стане продаж старих компакт-дисків і вінілових пластинок, що викликають величезний ажіотаж у колекціонерів . Сьогодні вартість одиниці такого товару може доходити до 5000 рублів. Головне, щоб на виробі не було подряпин, тріщин і інших дефектів. Що ж стосується каналів збуту, то найбільш ефективними з них вважаються періодичні друковані видання, інтернет-ресурси і спеціалізовані музичні магазини.

Ще одним способом швидкого отримання грошових коштів є здача металобрухту. На продаж в даному випадку можуть виступати старі автомобілі, човни, труби, залізні двері, батареї, холодильники, обладнання тощо Цілком очевидно, що кольоровий брухт цінується набагато вище чорного — вартість кілограма міді доходить до 2000 рублів. У разі відсутності відповідного металу для здачі варто спробувати організувати невеликий бізнес. Розмістивши оголошення про прийом брухту за порівняно невисокою ціною, можна в подальшому збувати його за більш вигідним прайсу.

Розглянемо ще один простий, але дуже витончений спосіб заробітку в Москві. Йдеться про продаж людських біоматеріалів: компонентів крові, волосся і т.д. До слова сказати, останній «товар» цінується досить високо на столичному ринку. Важлива умова при продажу: довжина волосся повинна становити не менше 30 см. Також велике значення має ступінь доглянутості та стан локонів. Пристойну суму можна отримати за нефарбовані волосся, що володіють унікальним кольором або текстурою. Середня ціна за 100 грамів подібного товару становить 1500-2000 рублів. Особливу увагу варто приділити такого варіанту отримання доходу, як здача крові. Дізнатися про розцінки можна, зателефонувавши в різні станції переливання. За одноразову донацію компонентів крові (плазми, тромбоцитів, еритроцитів) в Москві сьогодні можна отримати від 1500 до 5000 рублів. Проводити процедуру допускається з періодичністю в два тижні.

Надання послуг

Швидко заробити гроші в Москві можна, доглядаючи за тваринами. Мова в даному випадку йде не тільки про вигул і годуванні чотириногих друзів, а й про візити до ветеринара, дресируванню і т.д. Справа в тому, що багато людей з різних причин не здатні забезпечити належну турботу своїм улюбленцям і дуже переживають з цього приводу. Вони готові платити непогану суму людині, готовому доглядати за вихованцем під час їх роботи, відпустки, поїздок на дачу і т.д. Шукати потенційних клієнтів слід серед сусідів і жителів довколишніх районів. Незайвим також буде розвісити оголошення на під'їздах будинків і переглянути існуючі пропозиції в Інтернеті. Щоденна оплата і можливість співпраці відразу з декількома клієнтами виступають очевидними перевагами подібної роботи.

Представниці прекрасної статі можуть спробувати себе в ролі няні або домробітниці. Догляд за дитиною відноситься до розряду приємних і непогано оплачуваних варіантів заробітку. Єдиний нюанс: часто при розгляді кандидатур на місце няні батьки роблять упор на наявність відповідної освіти та досвіду роботи з дітьми. Що ж стосується посади домробітниці, тут справи йдуть трохи інакше. Певного освіти і присутності спеціальних навичок в даному випадку не потрібно, а ось наявність позитивних відгуків від попередніх господарів тільки вітається. У разі необхідності можна домовитися з роботодавцями про щоденну оплату в залежності від кількості трудових годин.

Якщо перед чоловіком стоїть завдання швидко відшукати джерело доходу, варто звернути увагу на вакансії різноробочого, якими рясніють численні сайти онлайн-оголошень. Напрямок діяльності слід вибирати, виходячи з власних уподобань, наявних навичок і стану здоров'я. Так, міцні чоловіки зі спортивним статурою можуть надавати послуги з очищення територій від снігу або навантаженні великовагових товарів. Чоловіки ж, які не здатні похвалитися чудовою фізичною формою, цілком згодяться на роль прибиральників приміщень або обробників фасадів будівель.

промоутінга

Даний напрямок діяльності має на увазі під собою проведення різних заходів, спрямованих на просування товару або послуги. Задіяні в подібних способах розкрутки люди називаються промоутерами. Як правило, в їх обов'язки входять роздача рекламних буклетів і листівок в громадських місцях, проведення публічних демонстрацій і дегустацій продукції і т.д. Такі вакансії розраховані на молодих, активних, витривалих і комунікабельних персон. Багато в чому завдяки цьому даний варіант підробітку користується великою популярністю серед школярів і студентів. Найчастіше промоутери змушені одягатися в спеціальну форму або навіть надягати на себе костюми величезних ростових ляльок.

Як і будь-який інший вид заробітку, промоутинг має низку переваг і недоліків. До числа перших відносяться вільний графік і погодинна оплата праці (у середньому близько 250 рублів за одиницю часу). Однак подібну діяльність складно віднести до розряду простих способів отримання доходу. Так, що займаються роздачею рекламних листівок промоутери повинні проводити на ногах кілька годин поспіль, не знімаючи з обличчя чергову посмішку. Звичайно ж, працювати в приміщенні куди простіше, ніж на вулиці, що пов'язано з непередбачуваністю погодних умов. Деякі молоді люди змушені годинами перебувати всередині громіздких ростових ляльок під променями палючого сонця, знемагаючи від спеки і спраги. Оскільки вуличний промоутинг є важкою і виснажливою роботою, відшукати добровольців буває не так вже й просто. Тому на роздачу листівок під відкритим небом беруть практично всіх бажаючих, незалежно від віку і статі.

Однак є й інша сторона даного напрямку діяльності — це робота в торгових залах, на виставках і презентаціях. Молоді симпатичні дівчата, з чарівною посмішкою пропонують придбати глянцевий журнал або покуштувати новий сорт ковбаси, теж є промоутерами. За виконанням їхніх обов'язків невпинно стежать пильні супервайзери. Якщо співробітник буде відволікатися на розмови по мобільному телефону, часто відлучатися з робочого місця, самостійно дегустувати пропоновану продукцію — його чекає значний штраф. Найвідповідальніші співробітники періодично удостоюються заохочувальних премій. Ознайомившись з доданим відеоматеріалом, можна скласти більш повне уявлення про роботу промоутера.

Таким чином, існує чимало варіантів швидкого отримання доходу в Москві. Якщо одні з них мають на увазі під собою тяжкий кропітка праця, то інші не вимагають практично ніяких зусиль з боку людини. При бажанні можна спробувати поєднати згадані варіанти заробітку, істотно збільшивши свій рівень добробуту.