Як тонувати заднє скло?

Автовласники часто прагнуть затемнити скла своєї машини. Це захищає знаходяться в салоні людей, а також перевозяться цінні речі від сторонніх поглядів і перешкоджає проникненню всередину сонячних променів. Крім того, багато хто вважає, що затоновані автомобіль виглядає більш презентабельно. Однак процедура виконання такого елемента тюнінгу досить копітка і вимагає дотримання деяких тонкощів. Далі детально описується весь хід роботи, а зокрема, розповідається про те, як тонувати заднє скло. Проводити маніпуляції треба з помічником.

Що знадобиться:

  1. губка;
  2. розпилювач;
  3. вигонки;
  4. фен;
  5. канцелярський ніж.

В розпилювач слід залити розчин, приготовлений із застосуванням миючого шампуню: 5 крапель кошти на півтора літра води.

Що стосується самої плівки, то використовувати допустимо не всякий матеріал. На питання, чи можна тонувати задні скла, закон відповідає, що в таких місцях допустима будь-яка тонування, крім дзеркальної.

Викрійка плівки

Вирізання плівки потрібної форми проводиться на зовнішньої поверхні скла, яке спочатку слід промити приготовленим розчином. Для видалення бруду використовується губка. Насухо від мильного складу скло можна протирати двірником або м'якою вигонки.

Як тонувати заднє скло?

Приступаючи до виконання заготовки, необхідно правильно розташовувати плівку. Її слід повернути до себе клейкою стороною, прикритої захисним шаром. Рулон розкочується на змоченим склі в горизонтальному напрямку. Матеріал обрізається ножем з заступом за прозору область скла. Зайва плівка акуратно забирається.

Потрібно стежити за тим, щоб форма не мала горизонтальних складок. Вертикальні ж, утворені через випуклої форми поверхні, потрібно розгладити. Для цього застосовується фен і пластикова вигонка. Впливаючи на плівку повітряним струменем, треба одночасно вирівнювати матеріал. При цьому не можна плівку перегрівати. Рухи слід проводити в напрямі від центру.

Після цих дій форма прийме форму скла і її залишиться остаточно підрізати з усіх боків, заходячи на кілька міліметрів за прозору поверхню. Для більш якісної роботи рекомендується забезпечити підсвічування з салону.

Закріплення плівки

Зсередини скло також добре промивається. При цьому потрібно дотримуватися обережності, щоб не пошкодити нитки обігріву. Задню полку слід прикрити від попадання на неї стікає рідини. Перед фіксацією плівки скло добре змочується з розпилювача.

Потім треба відокремити у викрійки захисний шар, тут же сбризгівая розчином відкривається клейку поверхню. Не поспішаючи, уникаючи згинання і скручування, слід внести заготовку в салон. Неприпустимо торкатися нею одягу і сторонніх предметів, оскільки будь-які прилипли частинки після тонування будуть добре видні.

Приклавши плівку до підготовленого скла, потрібно розгладити її двірником або м'якою вигонки. Потім жорсткою вигонки необхідно видалити залишилися між склом і плівкою бульбашки повітря і рідина. У важкодоступних місцях по краях краще орудувати пластмасовою лопаткою або вигонки з довгою ручкою.

На останньому етапі для кращого закріплення плівка по периметру поджимается зсередини, в той час як зовні скло в цих місцях прогрівається феном.

Тільки знаючи, як правильно тонувати заднє скло, можна домогтися гарного результату. А краще розібратися в даному питанні дозволить відео: