Як стати консультантом Мері Кей?

Поширення косметики по каталогах в останні роки для багатьох дівчат стало непоганим додатковим, а для кого-то і основним заробітком. І це не дивно: потрібно просто збирати замовлення, а потім роздавати отриману продукцію, залишаючи різницю між оптовою і роздрібною ціною у себе в кишені. Якщо коло клієнтів досить широкий, така діяльність дозволяє зробити серйозний внесок в сімейний бюджет.

Зрозуміло, чим вище ціни на продукцію і більше оптова знижка, тим відчутніше дохід представника фірми. Саме тому, ознайомившись з пропозиціями багатьох компаній, дівчата починають цікавитися, як стати консультантом Мері Кей. Адже ця мережа обіцяє цілих 40% різниці між каталожної та оптовою вартістю не найдешевших продуктів!

Зміст статті

 • З чого почати?
 • Що потрібно для реєстрації?
 • Етапи реєстрації

З чого почати?

Збираючись зареєструватися в Мері Кей, варто визначитися, який із видів співпраці найцікавіший для жінки.

 • Придбання продукції тільки для себе і найближчих родичів не вимагає практично ніяких витрат часу. Вивчити поточний каталог і пройти майстер-клас, навчальний таємниць краси, можна в будь-який зручний момент.
 • Ведення активних продажів, створення невеликої мережі своїх «підшефних» консультантів вже здатне приносити стабільний дохід. Потрібно передбачити час на проведення презентацій, роботу зі своїми «підопічними» і вдосконалення власних навичок в сфері маркетингу.
 • Побудова кар'єри, яка передбачає перетворення в лідера свого офісу і створення бізнес-групи, має на увазі повну віддачу. Для роботи на цьому рівні будуть потрібні організаторські навички, море енергії, бажання постійно рухатися вперед і стимулювати інших на досягнення нових горизонтів.

Процедура реєстрації не залежить від амбітності жінки. Але позначивши цілі, вона полегшить собі формування першого обов'язкового замовлення.

Що потрібно для реєстрації?

Стати представником Мері Кей може будь-який громадянин РФ, що має адресу реєстрації на території держави і досяг 18 років. Для оформлення реєстрації будуть потрібні:

 • паспорт або скан сторінок з фото та пропискою;
 • електронну поштову скриньку;
 • мобільний телефон;
 • < li> банківська карта або готівкові;

 • дані працівника компанії, який сприяє появі нового консультанта.

Оформити договір з Мері Кей можна, як звернувшись в найближчий офіс фірми, так і в онлайн-режимі, зайшовши на її офіційний сайт. В останньому випадку дані консультанта-помічника доведеться знайти в спеціальному розділі ресурсу.

Етапи реєстрації

Для вступу до лав представників Мері Кей потрібно заповнити анкету, вказавши докладні дані про собі. Також форма включає поля для занесення інформації про відповідальне за новачка консультанта. Потім потрібно підтвердити адресу електронної пошти і номер телефону, пройшовши за посиланням і ввівши присланий пароль.

Як стати консультантом Мері Кей?

Після цього необхідно буде замовити один із запропонованих стартових наборів. Склад і вартість кожного з них може варіюватися в залежності від поточної політики компанії. Як правило, такі комплекти включають сумку консультанта, навчальні матеріали (каталоги, брошури, диски, візитки і т. Д.), Певні види популярної продукції. Саме кількість і якість наданих коштів і впливає на ціну набору. Зазвичай в мінімальний варіант входять пробники або міні-версії товарів. А тим, хто купує більш дорогий «старт», надаються повні бульбашки і тюбики. Крім того, вони отримують інструменти для макіяжу: спонж, кисті, щіточки і т. Д.

Стати консультантом Мері Кей не вийде, чи не зробивши першого замовлення. Його обсяг регламентується певним мінімумом. Не варто лякатися! Він вказується в роздрібних цінах, а фактична оплата проводиться за оптовою вартості, т. Е. Зі знижкою в 40%. Яку продукцію замовити, можна вирішити як самостійно, так і порадившись зі своїм куратором.

Після оформлення і оплати всіх замовлень залишиться лише дочекатися отримання продукції. Вона може бути доставлена ​​в офіс компанії або на будинок. Разом з товаром консультант отримає логін і пароль для входу в особистий кабінет на офіційному сайті Мері Кей, а також договір, що вимагає підписання і повернення в головне представництво фірми. Тільки після цього новий співробітник зможе почати повноцінну роботу.

Якщо представнику Мері Кей вдається постійно робити великі замовлення, фірма заохочує його різними подарунками, цінність яких безпосередньо залежить від його активності. Для збереження оптової знижки консультанту потрібно робити замовлення не рідше, ніж це передбачено договором. При недотриманні цієї умови всі привілеї зникають, перетворюючи співробітника в звичайного покупця, оплачує повну вартість товару, зазначену в каталозі.