Як розрахувати стать дитини?

Багато подружніх пар, мріючи про дитину, уявляють собі милу дівчинку з бантами у волоссі і лялькою в руках або наїжаченого хлопчика з футбольним м'ячем під пахвою. Незважаючи на фантазії, майбутні батьки розуміють, що поява малюка будь-якої статі — це найбільша радість.

Іноді мрія про народження саме хлопчика або дівчинки перетворюється на нав'язливу ідею або життєво важливу необхідність. Наприклад, якщо в родині вже є кілька дітей однієї статі або у батьків є захворювання, що передається тільки по жіночій або чоловічій лінії. В останньому випадку від статі будуть залежати життя і здоров'я дитини.

Зміст статті

 • Як запланувати стать дитини
 • Овуляція
 • Частота статевих актів
 • Кров
  • Група і резус
  • Оновлення крові
 • Дієта
 • Таблиця
  • Китайська таблиця
  • Японська таблиця
 • Місячний календар
 • Вік батьків
  • Вік батька
  • Вік матері

як запланувати стать дитини

Люди давно задаються питанням, як розрахувати стать дитини. Проведено тисячі досліджень, створено сотні методик, але дієвих способів небагато.

Незважаючи на високий рівень розвитку науки, сьогодні не існує методів, що дозволяють зачати дитину бажаної статі природним чином з 100% гарантією. Можна лише збільшити ймовірність народження саме хлопчика або, навпаки, дівчинки. Є чимало способів розрахунку, від непотрібних, смішних і дурних до дійсно ефективних, що дозволяють підвищити ймовірність до 70-80%.

Якщо батькам потрібна максимальна гарантія статі майбутньої дитини, то доведеться вибирати штучне запліднення, або екстракорпоральне, скорочено ЕКЗ. Тоді вони будуть точно знати стать дитини, але процедура дорога, складна, тільки в 35% випадків вона закінчується вагітністю і в 25% — пологами.

Найпопулярнішими способами планування статі є:

 • розрахунок по овуляції;
 • розрахунок за кількістю статевих актів;
 • розрахунок по крові майбутніх батьків;
 • дієта;
 • розрахунок по китайській і японській таблицями;
 • розрахунок за місячним календарем;
 • розрахунок за віком батьків.

Всі методи різні і відрізняються результативністю. Одні мають наукове пояснення, інші є припущеннями і народними традиціями. Тільки батьки можуть вирішити, випробувати один спосіб або кілька або ж покластися на долю.

Овуляція

Розрахунок статі по овуляції підтверджується дослідженнями польського лікаря Ф.Бенедо, групи французьких вчених. Цей спосіб вважають найбільш ефективним, ймовірність — близько 80%.

Для того щоб з'явився малюк, повинні з'єднатися дві половинки — дві хромосоми. Перша — X-хромосома — знаходиться в яйцеклітині, друга — X- або Y-хромосома — в сперматозоїдах. Якщо під час запліднення з'єднаються дві X-хромосоми, то народиться дівчинка. Якщо X- і Y-хромосоми, то хлопчик.

Кожна з хромосом має свої особливості, знаючи їх, можна планувати стать дитини. Сперматозоїди, що несуть X-хромосому, великі, повільні, живучі, можуть перебувати в організмі жінки, чекаючи яйцеклітину, до 5 днів. Несучі Y-хромосому — дрібні, швидкі, але слабкі, гинуть протягом 1-2 днів.

Під час статевого акту мільйони сперматозоїдів несуться до яйцеклітини, щоб запліднити її. Першими добігають несуть Y-хромосому. Якщо овуляція відбулася і яйцеклітина готова до запліднення або овуляція скоро станеться і середовище стало лужної, сприятливою для несучих Y-хромосому, швидше за все, з'явиться хлопчик. Якщо яйцеклітина ще не дозріла, то під впливом агресивного кислого середовища несуть Y-хромосому загинуть, а добралися пізніше сперматозоїди з X-хромосомою будуть чекати виходу яйцеклітини. В результаті народиться дівчинка.

Отже, для появи хлопчика статевий акт повинен відбутися за 24 години і менш до овуляції. Ідеально — якщо під час овуляції або відразу після неї. Для народження дівчинки — за 25 годин і більше. Краще за 3-5 днів.

Головне — це розрахувати овуляцію. Для цього зазвичай використовують один із таких способів:

 • Спеціальний тестер. Він продається в аптеках і нагадує тестер для визначення вагітності.
 • Вимірювання температури. Коли відбувається овуляція, у жінки підвищується температура тіла на 0,4-0,6˚С. Вимірювання температури, орально, вагінально або ректально, протягом 3 місяців дозволяє обчислити день овуляції. Заміряти потрібно щодня, вранці, не встаючи з ліжка.
 • Розрахунок по менструації. Він підходить, якщо у жінки стабільний місячний цикл. Якщо статевий акт станеться за 11-13 днів до нової менструації, то з'явиться хлопчик, за 14-15 днів — дівчинка.

Частота статевих актів

Цей метод виправдовує себе в 70% випадків. Згідно з ним, регулюючи частоту статевих актів, можна вплинути на стать дитини.

Для народження дівчинки необхідно утримання не менше 1,5 місяців або зниження на цей час кількості статевих актів до 1 разу в 1-2 тижні.

Для появи хлопчика, навпаки, важливі часті статеві акти, не рідше 1 разу в 2-3 дня протягом 1-2 місяців до зачаття.

Кров

Існує чимало методів, що дозволяють розрахувати стать по крові майбутніх батьків. Найвідоміші — визначення по групі, резусу і оновленню крові.

Група і резус

Вони не міняються протягом життя, а тому цей спосіб дозволяє розрахувати не пів малюка, а схильність пари до народження дітей певної статі. Враховуються показники крові обох батьків.

Проста таблиця допоможе провести розрахунки. Якщо її перша і друга частини показують різні результати, значить, шанси народити хлопчика і дівчинку рівні.

Як розрахувати стать дитини?

Оновлення крові

В основі планування лежить процес оновлення крові. За однією з теорій вважається, що воно відбувається у жінки через кожні 3 роки, у чоловіків — через 4. Чия кров на момент зачаття буде молодше, новіше, той і передасть малюкові свою стать.

Формула розрахунку проста: до дати народження кожного з батьків потрібно додавати по 3 і 4 роки відповідно до наближення до запланованої дати зачаття. Якщо у подружжя були втрати крові, наприклад, при операціях, пологах, то відлік потрібно починати з дати втрати. Результати порівняти.

Приклад розрахунку:

Мати народилася 08.09.1986, 01.05.2010 вона народила дитину, інших серйозних крововтрат не було. Батько народився 22.06.1986, крововтрат не було. Передбачувана дата зачаття — грудень 2014 року.

Останнє оновлення крові у матері 01.05.2010 + 3 = 01.05.2013, у батька 22.06.1986 + 4 + 4 + 4 + 4 + 4 + 4 + 4 = 22.06.2014. Батьківська кров молодша, значить, в грудні 2014 року подружжя повинні зачати хлопчика.

Дієта

Голландські вчені виявили зв'язок між дієтою батьків перед зачаттям і підлогою дитини. Вони встановили, що в 70-80% випадків за допомогою раціону можна запланувати стать дитини.

Обоє батьків повинні дотримуватися дієти не менше 3 місяців до зачаття.

Для народження хлопчика раціон повинен грунтуватися на продуктах, багатих калієм і натрієм, білками, жирами і сіллю. Вживання їжі, в якій переважають кальцій і магній, необхідно припинити або звести до мінімуму.

Дієта для зачаття хлопчика
Рекомендується Не рекомендується
М'ясо, ковбасні вироби & nbsp;
Риба і морепродукти, трохи Креветки, краби, ікра
& nbsp; Молочні продукти
Фрукти і ягоди, свіжі та сушені, особливо абрикоси, персики, банани, фініки, черешня, апельсини, курага, чорнослив & nbsp;
Овочі, особливо картопля & nbsp;
Бобові, особливо горох, квасоля, сочевиця Стручкова квасоля, сира капуста
Гриби & nbsp;
Крупи, особливо манна, рисова & nbsp;
Хлібобулочні вироби на дріжджах Хліб, млинці, вафлі
& nbsp; Волоські горіхи, фундук, мигдаль, арахіс
Чай, кава, фруктові соки, мінеральна вода, в невеликій кількості вино, пиво мінеральна вода, багата кальцієм, какао
Консерви, соління & nbsp;
Білки варених яєць Яйця
& nbsp; Молочний шоколад, молочні солодощі

Для народження дівчинки раціон батьків повинен грунтуватися на продуктах, багатих кальцієм і магнієм. Вживання їжі, в якій переважають калій, натрій, високий вміст солі, консерванти необхідно припинити або звести до мінімуму.

Дієта для зачаття дівчинки
Рекомендується Не рекомендується
М'ясо, трохи Ковбасні вироби, копчені
риба, морепродукти, ікра Солона, консервована, копчена риба, раки, креветки
Молочні продукти, особливо молоко. Йогурти, сир Сир, морозиво
Мигдаль, фундук, арахіс, без солі Решта горіхи
Фрукти і ягоди, особливо груші, яблука, полуниця, малина абрикоси, банани, слива, смородина, апельсини, черешня
Овочі, особливо капуста, баклажани, зелень, спаржа, буряк, морква, огірки, цибуля, прянощі, запашні трави. Помідори — тільки варені Картопля, сочевиця, кукурудза, консервовані овочі, сирі помідори, оливки
бездріжджова випічка, хліб Хлібобулочні вироби на дріжджах
& nbsp ; Рис
Шоколад, мед, варення, цукор Варення з заборонених фруктів, заводські солодощі з великою кількістю штучних добавок, барвників
Яйця & nbsp;
Чай, кава, какао, мінеральна вода, багата кальцієм Газовані напої, консервовані соки

Таблиця

Незвичайні методи планування статі прийшли з Японії і Китаю в вигляді спеціальних таблиць. Розрахунки були зроблені східними мудрецями сотні років назад, але таблиці як і раніше затребувані і популярні.

Китайська таблиця

Обчислити стать дитини по цій таблиці нескладно. Необхідно знати дві цифри: вік матері на дату зачаття малюка і передбачуваний місяць зачаття. Буква, що стоїть на перетині цих показників, означає стать дитини.

 Як розрахувати стать дитини?

Японська таблиця

Для планування статі за допомогою японської таблиці необхідно знати три числа: місяць народження батька, матері і передбачуваного зачаття.

Як розрахувати стать дитини?

Місячний календар

Сьогодні теорія про залежність статі дитини від положення Місяця під час зачаття набула великої популярності.

Щомісяця Місяць обходить Землю і перетинає 12 зодіакальних знаків. Шість з них вважаються чоловічими: Стрілець, Водолій, Овен, Близнюки, Лев, Терези, а інші шість — жіночими: Козеріг, Риби, Телець, Рак, Діва, Скорпіон. Пол малюка залежить від того, в якому знаку стояла Місяць в момент зачаття: в чоловічому — буде хлопчик, в жіночому — дівчинка.

Для того щоб розрахувати стать, досить купити місячний календар.

Вік батьків

На закінчення варто розглянути 2 цікавих способу, що пояснюють, як можна розрахувати стать дитини за віком матері або батька.

Вік батька

Незвичайна формула розрахунку статі виглядає так: 49 Х + 1 + Y + 3

Знаючи вік батька (X) на дату зачаття і місяць зачаття (Y), можна обчислити стать дитини. Якщо вийде парне число, то слід очікувати хлопчика, непарне — дівчинку.

Вік матері

Для того щоб визначити стать дитини за віком матері, можна скористатися спеціальною таблицею.

Поява хлопчика або дівчинки залежить від парності-непарності материнського віку і місяця зачаття. Пол малюка вказано на перетині цих показників.

& nbsp; Місяць зачаття
Непарний Парний
Вік матері на дату зачаття Непарний Хлопчик Хлопчик
Парний Хлопчик Дівчинка

Майбутні батьки, читаючи про способи планування, повинні пам'ятати, що перераховані методи не універсальні. Можна дотримуватися їх, але не варто занадто сильно на них сподіватися. Сьогодні зачаття дитини як і раніше залишається таємницею і дивом.