Як привезти товар з Китаю?

Не дивлячись на збільшений курс долара до російської «дерев'яної» валюті, громадяни нашої країни, як і раніше купують товари в Піднебесній. Звичайно ж, їх покупки носять «роздрібний» характер, але найбільш просунуті покупці давно вже усвідомили, що на перепродажі китайських товарів можна заробити. Завдяки низьким цінам і непоганому якості вироблені в Китаї товари досить швидко реалізуються як в Росії, так і в інших країнах. Для потенційного покупця набагато вигідніше купувати товари безпосередньо у виробника в Піднебесній, що не витрачаючись на накрутки у перекупників. Правда, невирішеним залишається лише питання з доставкою. Як привезти товар з Китаю?

Визначившись з видом товару, насамперед потрібно уточнити обсяги продукції, що закуповується. Якщо мова йде про невелику партії, то набагато легше придбати товар на інтернет-майданчику і скористатися безкоштовною доставкою від магазину. Правда, термін доставки продукції може затягнутися до 60 днів. Якщо ж замовлення і зовсім був оформлений під новорічні свята, то про товар можна забути як мінімум на три місяці. Варто також враховувати існуючі обмеження на провезення товару. Вартість яку провозять через митницю продукції не повинна перевищувати 1000 євро, а вага — 31 кілограм. Якщо ви замовили кілька смартфонів, вартість яких перевищила зазначений ліміт, то попросіть продавця знизити суму в товарною накладною або розбити замовлення на менші суми. Китайські продавці знайомі з цією ситуацією і охоче погоджуються на поділ замовлення.

Коли мова йде про комерційну партії товару, то тут без послуг сторонньої транспортної компанії не обійтися. Звичайно, ви можете з'їздити в КНР, вибрати товар і самостійно його розмитнити, сплативши всі необхідні мита, платежі і заповнивши всі документи. Але чи є у вас пізнання як в китайській мові, так і в міжнародному митному законодавстві?

Щоб привезти товар оптом з Китаю, досить звернутися в одну з компаній, що надають послуги доставки товарів з інших країн. Як правило, за певну плату компанія виконає всі роботи з оформлення необхідних документів, розмитнення товару і його доставки в будь-яку точку Росії. Вам потрібно буде лише знайти постачальника товару, «зв'язати» його з транспортною компанією і оплатити послуги з транспортування комерційної партії товару.

Причому вартість доставки буде прямо залежати як від кількості товару, так і від способу його доставки. Якщо мова йде про швидкий спосіб, то, як правило, використовується авіатранспорт. Але ціна подібного способу доставки в кілька разів вище, ніж доставка товарів морськими контейнерними перевезеннями. Безсумнівно, вищевказаний спосіб є самим повільним, але і найдешевшим з усіх варіантів.

 Як привезти товар з Китаю?

Пам'ятайте, що неправильне оформлення митних документів може призвести до втрати товару. Внаслідок чого, якщо ви не знайомі з усіма «підводними каменями», пов'язаними з доставкою китайської продукції в Росію, не варто самостійно зв'язуватися з виробниками з КНР. Довірте справу професіоналам або ж ретельно розберіться в способах і процесі доставки, митному законодавстві, правилах оформлення документів. Не буде зайвим почати вивчати англійську і китайську мову, бо без їх знання в країні з мільярдним населенням робити нічого.