Як правильно зробити візитку?

Усім відомо, що обмін візитками — найпростіший спосіб збереження корисних контактів. Якщо вам доводиться в процесі роботи досить часто спілкуватися з новими людьми або тим більше презентувати свої товари і послуги, то без візиток обійтися не вдасться. Причому саме ця маленька картка стане одним з факторів того, запам'ятають вас і чи захочуть звернутися до вас в подальшому. Щоб збільшити шанси на успіх, з'ясуємо, як правильно зробити візитку.

Яку інформацію повинна містити візитка?

Зміст візитки безпосередньо залежить від того, з якою метою ви плануєте її вручати. Якщо вона потрібна вам тільки для того, щоб залишати людям свої контактні дані для подальшої співпраці, то може бути гранично лаконічним за змістом:

  • ПІБ;
  • найменування організації, в якій ви працюєте;
  • посаду;
  • адреса організації;
  • логотип компанії;
  • робочий e-mail;
  • робочий телефон — стаціонарний і мобільний (якщо є).

Ви не зобов'язані вказувати ніяку особисту інформацію на такій візитці. При необхідності завжди можна дописати ще один номер мобільного для контакту зі зворотного боку картки.

Людям, які займаються просуванням своїх товарів і/або послуг, корисно вказувати в візитці більше інформації. На додаток до перерахованих вище даними можуть бути коротко сформульовані основні напрямки діяльності, вашої або організації, яку ви представляєте. Наприклад, кафе вказують інформацію про можливість проведення банкетів, наявності бізнес-ланчів, видах кухні і т. Д. Майстра сфери краси перераховують конкретні послуги, іноді з орієнтовними цінами. Деякі компанії розміщують на звороті візитки коротку схему проїзду: особливо це актуально для тих фірм, які знаходяться в промислових зонах міст або інших маловідомих широкому загалу людей місцях.

Чи не будь-яка інформація підходить для візитки. Зокрема, на ній ніколи не вказуються дані, які можуть швидко стати неактуальними: знижки по проведеним акціям, товар, якого немає в наявності постійно, і т. П.

Дизайн візитки

Щоб правильно зробити візитку, потрібно добре продумати її дизайн. Для офісних працівників, юристів, кредитних фахівців банку та інших співробітників, чия сфера діяльності не пов'язана з необхідністю активного просування товарів і послуг, цілком достатньо мінімуму інформації на простій паперовій візитці з білим фоном. Малюнки, фото, креативні елементи ні до чого. Вони вимагають додаткових витрат грошей або часу при розробці дизайну і друку візиток. До того ж надмірна декор там, де він не обов'язковий, викликає питання про компетентність і серйозності фахівця.

Як правильно зробити візитку?

В наші дні візитки можна друкувати навіть на дереві і тканини, але це малозатребуваним варіанти, тому що виглядають вони дуже несолідно, та й в зберіганні незручні. Те ж саме стосується візиток нестандартних розмірів. Якщо ви є представником творчої професії, то краще проявіть креативний підхід в дизайні.

Фотографи, флористи, перукарі, майстри нігтьового сервісу іноді розміщують на візитці якусь із кращих своїх робіт. Але таке рішення можливе лише в тому випадку, якщо простору досить для комфортного візуального сприйняття і тексту, і фото. Організації, що спеціалізуються на продажу конкретної продукції, можуть продемонструвати частина асортименту на візитці, знову-таки якщо це не утруднить читання інформаційної частини.

< img class = "aligncenter" src = "/wp-content/uploads/kak-pravilno-sdelat-vizitku-0d5458d.jpg" alt = "Як правильно зробити візитку?" />

Фон візитки визначається сферою пропонованих товарів і послуг, як варіант можна використовувати фірмові кольори або їх відтінки в дизайні. Наприклад, якщо логотип компанії виконаний в синьо-зелених тонах, то сильно висвітлені відтінки цих же кольорів гармонійно виглядатимуть в якості фону.

В іншому корисно керуватися найпростішими знаннями про психологію сприйняття кольорів при розробці дизайну. Так, білий виглядає чисто і строго, коричневий і темно-синій асоціюються зі стабільністю, червоний — з агресією, активністю і пристрастю, жовтий — з позитивом і сонцем, помаранчевий колір провокує апетит, зелений заспокоює і нагадує про природу, гармонії і т. Д .

Навіть далекій від творчості людині хочеться зробити щось особливе при розробці дизайну своєї візитки. Проблема в тому, що це далеко не завжди піде на користь вам і/або презентуються послуг. Одним словом, пам'ятайте про завдання, на які повинна працювати ваша візитка, тоді деталі дизайну придумати буде нескладно.