Як правильно заправляти машину?

Це роблять всі. І досвідчені автолюбителі, і новачки змушені заправляти свій автомобіль паливом. Нічого складного в подібній операції немає. Але ось у дебютантів, заправляють в перший раз, можуть виникнути питання про оптимальний виконанні даної процедури. Так як правильно заправляти машину паливом, щоб не створювати собі зайвих труднощів?

Деякі загальні відомості про заправку

Не варто чекати моменту, коли автомобіль затихне і доведеться займатися його буксируванням до найближчої АЗС. Найкраще подбати про заправку заздалегідь, оцінивши запаси бензину за показаннями панелі приладів. Якщо ж ви не звертаєте на неї уваги, то машина сама вам нагадає, що пора заїхати на АЗС: загориться світлодіод, що сигналізує про швидке закінчення палива.

Заправлятися треба тоді, коли в баку залишається приблизно чверть бензину. Справа в тому, що якщо повністю викачувати весь запас пального, осад, муть і сміття з дна бака потрапляють в паливну систему автомобіля, а цього краще уникнути. Найпростіший спосіб — вчасно заправитися.

АЗС повинна розташовуватися у напрямку вашого руху, щоб, заїжджаючи на неї, вам не довелося перетинати зустрічну смугу. Треба пам'ятати, що на заправці заборонено рухатися заднім ходом, а також слід дотримуватися прийнятої на ній схеми проїзду. Зазвичай він наскрізний, т. Е. Односторонній, але можливі різні варіанти.

Вибираючи колонку, необхідно керуватися розташуванням горловини бака. Вона повинна знаходитися напроти заправного пістолета.

Як правильно заправляти машину?

Сучасні колонки багатофункціональні, і на кожній з них можна отримати будь-який вид палива. Так що особливо морочитися її вибором не варто, головне — щоб вона розташовувалася з потрібною боку щодо бака.

Як правильно заправляти машину?

Як заправляти автомобіль?

Якщо АЗС обрана і машина стоїть навпроти колонки, можна приступити безпосередньо до процедури заправки. Для цього необхідно спочатку заглушити двигун, потім вийти з автомобіля, відкрити люк, що прикриває горловину, і відкрутити пробку. Її зазвичай кладуть або на колонку, або на кузов «залізного коня». Найголовніше — після заправки не забути повернути пробку на місце.

Після того як горловина бака відкрита, туди вкладається заправний пістолет. Підносити його треба у вертикальному положенні, інакше можуть вилитися скупчилися в ньому залишки палива.

 Як правильно заправляти машину?

Помістивши заправний пістолет в горловину, треба натиснути на важіль, що забезпечить вільний (без участі водія) надходження палива при заправці. Далі необхідно зафіксувати його в цьому положенні, для чого служить спеціальна дужка збоку на ручці. Тепер, як тільки включиться подача бензину, процедура заправки буде здійснюватися автоматично.

Запам'ятайте просте правило: пістолет в бак, гроші в касу! Після встановлення та зафіксувавши його в потрібному положенні, можете вирушати оплачувати паливо. Розрахунок допустимо виробляти, як вам зручно. Зазвичай практикують кілька способів заправки:

  • певної кількості літрів палива, наприклад 10;
  • на конкретну суму, наприклад на 500 рублів;
  • до повного бака.

Зрозуміло, що сума до оплати в кожному випадку буде різна, але ви можете вибрати найбільш зручний для вас варіант. Так що називаєте номер колонки, скільки вам треба палива і платите гроші.

Провівши розрахунок за необхідну кількість пального, оператор включає колонку, і бензин починає надходити в бак. Тому, поки ви ходите в касу і оплачуєте паливо, ваш автомобіль може бути вже заправлений. Не варто боятися, що частина бензину не увійде в бак і вихлюпнеться назовні. Заправні пістолети оснащені спеціальними датчиками, і якщо замовлене кількість палива не поміщається, його подача зупиняється. В цьому випадку ви, до речі, можете повернутися в касу і отримати гроші за надлишки сплаченого бензину.

Вам залишається повернути заправний пістолет на своє місце, закрити пробку і люк горловини бака і продовжувати рух. Тепер ви знаєте, як правильно заправити машину на заправці паливом, так що подібна операція не буде представляти для вас ніяких складнощів. Додаткову інформацію про цю процедуру можна отримати при перегляді відео:

Заправка автомобіля — це те, що виконує кожен водій. Нічого складного в такій маніпуляції немає, треба тільки дотримуватися певних правил, і тоді вона стане для вас самим пересічним справою.