Як відігріти машину взимку?

Зима в Росії завжди настає несподівано, особливо для комунальників, шляховиків і водіїв. Здавалося б, все знають, що треба робити: залити зимове масло, поставити нові свічки і зарядити АКБ, і тоді можна не побоюватися морозів. Але часом і цього мало, холоду досягають позамежних температур, а їхати треба. Ось тоді і виникає питання, як відігріти машину взимку, щоб її можна було завести при мінус 50 ° С і нижче.

Через що виникають труднощі з запуском взимку

Зимові проблеми з автомобілем, якщо він, звичайно, знаходиться в справному стані, можуть бути викликані:

  • поганий испаряемостью бензину;
  • загустіння масла на морозі;
  • недостатньою ємністю АКБ.

Більшість цих питань вирішується на етапі підготовки до зимового сезону, але іноді доводиться приймати і додаткові заходи. І якщо автомобіль простояв кілька днів на морозі, причому досить сильному, то його треба евакуювати в теплий бокс або відігрівати на місці. Існує кілька досить популярних способів, як це зробити, але всі вони пов'язані з використанням зовнішніх джерел тепла.

Як можна обігріти машину

Джерелом тепла для даних цілей зазвичай є :

Теплова гармата

Вона може бути газова, електрична або будь-яка інша.

 Як відігріти машину взимку?

У цьому випадку, щоб зменшити втрати гарячого повітря, капот закривається щільною тканиною, а знизу, під двигун, від гармати подається тепло. Воно прогріває картер двигуна, сам мотор і все підкапотний простір. Через досить нетривалий час можна буде заводити машину. Як виконується процедура обігріву, демонструється на відео:

Паяльная лампа

Сама операція проводиться так само, як описано вище, тільки щоб уникнути загоряння не користуються тканиною. Щоб виключити пошкодження бампера, застосовують досить довгу трубу. Саме до неї підводять паяльну лампу, і тоді в підкапотний простір буде надходити не полум'я, а тільки тепле повітря.

 Як відігріти машину взимку?

У багатьох випадках доводиться додатково прогрівати масло в задньому мосту. А у дизельного автомобіля тією ж процедурою, можливо, буде потрібно піддати і бак з паливом.

 Як відігріти машину взимку?

З метою більшої безпеки полум'я паяльної лампи або будь-якій аналогічній пальника може бути спрямоване не на сам двигун, а на кілька цеглин, розташованих під машиною. Нагріваючись, вони будуть віддавати тепло, що дозволить уникнути прямого контакту деталей автомобіля з відкритим вогнем.

Інші джерела тепла

На цій посаді цілком може бути застосований і деревне вугілля . Його треба розмістити на деку або в будь-якої зручної ємності, наприклад в старій каструлі або великій банці, і запалити. Коли зникне полум'я, деко з вугіллям поміщають під машину. Хвилин через двадцять, коли вугілля охолонуть, машина буде прогріта.

Іншим джерелом тепла може стати інфрачервона пальник, правда, якщо поблизу є джерело електроенергії. Іноді не потрібно прогрівати весь автомобіль, а досить лише впускний колектор. Для цього на ньому потрібно помістити пляшку з гарячою водою і укутати двигун ковдрою. Испаряемость бензину підвищиться, і мотор заведеться.

Ось такі способи прогріву автомобіля найбільш часто використовуються водіями. Однак навіть якщо ви визначите, як відігріти машину взимку, до запуску і її експлуатації при початку руху варто ставитися дуже обережно. З неприємностями, пов'язаними з пуском автомобіля в холодну пору, можна ознайомитися тут:

Навіть при значних морозах часом виникає необхідність завести автомобіль. І щоб домогтися цього, доводиться прогрівати машину. Подібне заняття досить клопітка, але при знанні різних методів його виконання цілком здійсненне.