Як відрізнити справжнє моторне масло від підробленого

Сьогодні практично кожен товар можна підробити. Не оминуло це стороною і моторні масла. Як правило, під виглядом дорогого і якісно масла нам намагаються продати дешевий фальсифікат, зроблений з суміші індустріальних масел. Але чи можна непрофесіоналові визначити склад моторного масла і знайти підробку? Спробуємо розібратися.

Визначення

Моторне масло — це масляне речовина, до складу якого входять спеціальні присадки. Зазвичай вони займають 10% від обсягу каністри. Саме ці складові компоненти безпосередньо визначають вартість масла. Моторні масла використовуються для змащування поршнів в двигуні автомобіля. Такі масла розрізняють за призначенням, температурним режимом, а також за складом.

Підроблене моторне масло — це масляне речовина, виготовлена ​​з найбільш дешевих і неякісних масел, таких як індустріальне, з додаванням дуже малої кількості присадок, або і зовсім без їх додавання.

Порівняння

Перше, що хотілося б відзначити, це в'язкість масла: підроблене масло містить набагато менше загустителя і в'язких присадок, ніж оригінал. Це стає особливо помітним, коли підвищується температура двигуна. Саме тоді підроблене масло стає неприпустимо рідким. В результаті знижується робочий тиск, що призводить до дуже швидкого зносу автомобільного двигуна і недостатнього рівня змащування.

 Як відрізнити справжнє моторне масло від підробленого

Масло MOTUL. Відмінність оригіналу від підробки за кольором

Друге серйозне відмінність — це, звичайно ж, низький рівень вмісту присадок в маслі, яке шахраї природно спробують видати за дороге і якісне. Якщо залити таке підроблене масло в дорогу іномарку замість якісного, це неминуче призведе до забруднення двигуна, а також може сприяти виникненню корозії на внутрішніх деталях і порожнинах. В результаті, капітальний ремонт машини наздожене власника через місяць їзди.

Третині важливою відмінністю між підробленим і оригінальним моторним маслом є те, що в зимовий час автомобіль може елементарно не завестися. Це буде спровоковано замерзанням і кристалізацією підробленого масла. На відміну від нього оригінал не замерзає. Не варто купувати моторне масло на авторинках, довіртеся спеціалізованим магазинам і сервісним центрам.

Висновки TheDifference.ru

  1. У кількості присадних речовин: в підробці їх або дуже мало, або взагалі немає.
  2. консистенції: у підробки консистенція менш в'язка.
  3. Кольорі масла: якщо колір моторного масла темно-оранжевий, можна сказати, що це підробка.
  4. температурі замерзання: оригінал не замерзає і не кристалізується навіть при мінусових температурах, на відміну від підробки.
  5. Ціні: незважаючи на те, що підробку, як правило, видають за якісне і дорогі моторне масло, ціна на нього трохи нижче, ніж на оригінал (напевно, щоб швидше розкуповували).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *