Як відрізнити б/у шини від нових шин

Автомобільні шини можна придбати як нові, так і ті, що вже були у вжитку. Причому, іноді буває так, що б/у шини набагато якісніше нових, при цьому вони ще й значно дешевше. Але трапляється, що покупець хоче придбати нову гуму в спеціалізованому магазині, а замість її йому підсовують б/у у вигляді нової. І якщо людина не обізнаний, як відрізнити нові шини від старих, він може і зовсім не помітити різницю. Але чи існує різниця насправді між шинами, які щойно з заводу, і тими, що вже встигли побувати у вживанні, але зберегли свої початкові якості. В цьому ми і спробуємо розібратися.

Визначення

Нові шини відмінно підходять для поглинання незначних коливань, викликаних недосконалістю дорожнього полотна. Їх основним призначенням є забезпечення високого коефіцієнта дорожнього зчеплення. Відмітною властивістю нових шин є виражений малюнок протектора.

Б/у шини позбавлені вираженого малюнка, а якщо це зимові шини, то шипи на них більш стерті або деякі з них відсутні. Варто розуміти, що б/у шини вже мають певний коефіцієнт зносу, а термін їх придатності неможливо точно визначити.

 Як відрізнити б/у шини від нових шин

Порівняння

Чи можна неупереджено порівняти нові і б/у шини? Давайте спробуємо. Величезним плюсом нових шин є те, що на них завжди встановлюється гарантійний період, тому їх можна повернути або обміняти, якщо виявиться брак або, наприклад, вилізе «грижа». На відміну від них, б/у шини не можуть цим похвалитися. Так що якщо на другий день ви виявите пошкоджене покриття, можете забути про свої даремно витрачені гроші. Неприємний момент, чи не так?

Але є також позитивні моменти в покупці б/у шин. Наприклад, вони обійдуться вам значно дешевше. Таким чином, можна придбати якісні шини від відомих торгових марок за вигідною ціною. Але пам'ятайте, що б/у шини поступаються новим за коефіцієнтом зносу. Якщо нові шини щойно з заводу, то б/у шинами вже користувалися, тому нікому невідомо, в яких умовах їх експлуатували і зберігали.

Тому тут залишається побоювання, адже часто ми купуємо у незнайомих нам людей і не можемо знати, чесні вони з нами. Тут залишається покладатися тільки на совість продавця. Якщо б/у шини, які відслужили один-два сезони, продає ваш хороший знайомий, варто подумати про їх придбання. Але не купуйте їх на авторинках, де досвідчені умільці можуть надати відмінний зовнішній вигляд шинам, службовцям в якості огорожі клумб. У будь-якому випадку будьте гранично уважні, купуючи зимові шини, і пам'ятайте, що скупий часто платить двічі.

Висновки TheDifference.ru

  1. На нові шини завжди надається гарантія, на відміну від б/у шин.
  2. б/у шини дешевше нових, але їх справжня якість, будучи непрофесіоналом, перевірити неможливо.
  3. В б/у шинах існує якийсь коефіцієнт зносу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *