Як відрізнити биту машину від нормальної

Бажання купити машину дешевше властиво практично кожному автолюбителю. Але в гонитві за дешевизною при покупці можна помилитися і вибрати машину з прихованими дефектами. Як відрізнити биту машину від нормальної? Адже мало хто з продавців чесно зізнається, що автомобіль раніше побував в аварії.

Ознаки битої машини

Перший очевидний ознака битого автомобіля — перефарбування. Зрозуміло, що якщо машину до продажу готували ретельно, то таких явних огріхів, як хвилясті поверхні, зазори або різниця в кольорі елементів, на ній не буде. Тому слід звертати увагу на приховані поверхні кузова, наприклад, торці дверей. На них в разі перефарбовування будуть видні стики різних відтінків.

Нерідко для малярних робіт окремі деталі автомобіля знімають. При демонтажі кріпильні елементи ламаються або втрачаються, тому їх замінюють на нові. Нові елементи кріплення, а не заводські заклепки і пістони — непряма ознака малярних робіт.

Як відрізнити биту машину від нормальної

Скло та світлотехніка також можуть дати відповідь, була машина битої чи ні. У нижньому кутку кожного скла зазвичай проставляється клеймо заводу-виготовлювача. Якщо на одному автомобілі присутні скла з різними логотипами, швидше за все, автомобіль в минулому пережив аварію. Нові скла фар також вважаються непрямою ознакою битої машини.

Нерівномірний знос шин говорить про такий серйозний дефект, як порушена геометрія кузова. Щоб переконатися в цьому, можна виміряти відстань між центрами стійок передньої підвіски. Якщо у автомобіля яку відрізняється більш ніж на 5 мм від заводської норми, то геометрія кузова, швидше за все, була порушена внаслідок сильного удару. Погано що відкриваються двері, багажник і капот свідчать про те, що ці елементи були або зім'яті, або встановлені криво.

Зварювальні шви, мають різну твердість, нерівні і грубі & # 8212; явна ознака того, що автомобіль побував в руках у кузовщика. В процесі виготовлення автомобіля в заводських умовах застосовують точкове зварювання, в той час як приватні майстри в процесі ремонту машини використовують звичайні напівавтомати.

Висновки TheDifference.ru

  1. у нормальної машини кузов пофарбований рівномірно, в той час як у битої машини на кузові можна побачити стики різних відтінків.
  2. Нові деталі кріплення, що відрізняються за кольором від сусідніх болтів, — непряма ознака битою машини.
  3. скло у нормальної машини мають спеціальне маркування, в той час як у битої машини ці логотипи можуть бути відсутні.
  4. у нормальної машини зварювальні шви акуратні.
  5. Нові скла фар без ознак експлуатації свідчать про те, що машина бита.
  6. у битої машини двері можуть погано закриватися-відкриватися, в той час як у нормальної машини двері закриваються легко, між ними і ущільнювачем кузова не залишаються щілини.
  7. У нормальної машини шини зношені рівномірно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *