Як відкрити машину, якщо ключі залишились всередині?

Кожен автовласник повинен взяти за правило: тримати ключі в руках, перш ніж закрити двері. Інакше ця сама двері можуть зачинитися, заблокуватися, і доведеться думати, як відкрити машину, якщо ключі залишились всередині. Добре, коли в запасі є ще одні ключі і є можливість скористатися ними. Але якщо таких не виявилося, доведеться виходити з ситуації по-іншому.

Сучасна дорога техніка, на жаль чи на щастя, виключає застосування більшості методів розкриття замків. На щастя, тому що зловмисники практично втрачають шанси здійснити свої плани по оволодінню чужим майном. На жаль, тому що і сам власник автомобіля в разі потреби потрапити в нього при замкнених дверей змушений або розбити дороге скло, або викликати фахівців, які також запросять пристойну суму. Однак для багатьох моделей можуть виявитися дієвими такі секрети відкриття замку.

Зміст статті

  • Варіант 1 — за допомогою волосіні (тонкої мотузки)
  • Варіант 2 — за допомогою дроту
  • Варіант 3 — за допомогою лінійки

Варіант 1 — за допомогою волосіні (тонкої мотузки)

Міцна нитка потрібна для підняття прапорця замку зі зворотного боку дверей. Щоб до нього добратися, необхідно відігнути ущільнювач у верхньому кутку. Іноді потрібно трохи віджати самі двері, для чого слід скористатися тріскою або, при можливості дійти до будинку, кухонної лопаткою (дерев'яної). На волосіні треба зробити таку петельку, щоб вона затягувалася, якщо потягнути за два відходять від неї кінця.

Підготовлену волосінь треба просунути в дверний зазор. Рухаючи її вправо-вліво, потрібно домогтися того, щоб петелька виявилася на рівні прапорця, який потім слід підчепити і потягнути вгору.

 Як відкрити машину, якщо ключі залишились всередині?

Варіант 2 — за допомогою дроту

Використовуючи цей матеріал, можна вирішити питання двома способами. По-перше, потрібно спробувати, відігнувши дверний ущільнювач, протягнути відрізок дроту в щілину і, якщо ключі на увазі і в доступному місці, підчепити їх і витягнути назовні. Кінець дроту попередньо слід зігнути у вигляді гачка, з якого ключі не змогли б зісковзнути при їх вилученні з салону.

По-друге, таким же гачком на дроті можна постаратися підчепити зсередини замкову тягу, щоб вона подалася вгору і двері відкрилися. Дріт не зашкодить покриття, якщо місця її зіткнення з поверхнею авто захистити ізоляційною стрічкою.

Варіант 3 — за допомогою лінійки

Цей прийом в колі автомобілістів досить відомий. Спочатку між дверцятами та склом необхідно акуратно забити відповідний клин, щоб вийшов невеликий проміжок. Через нього потрібно провести уздовж скла до клямці лінійку. Потім рухом вгору відкрити запор. Метод дієвий, як правило, для вітчизняних транспортних засобів.

На допомогу також відеосюжет, як відкрити машину, якщо ключі залишились всередині: