Яким струмом заряджати автомобільний акумулятор?

Працюючий двигун перетворює нерухоме залізо в стрімкий автомобіль. Для запуску ДВС в даний час використовується стартер і АКБ. А ось якщо вона розрядилася або її ємності не вистачає для обертання коленвала, то залізо так і залишиться залізом. Тому необхідно постійно стежити за технічним станом АКБ, в тому числі контролювати її ємність. У світлі чого виникає резонне питання: а яким струмом заряджати автомобільний акумулятор, щоб забезпечити його збереження і тривалу експлуатацію?

Кілька загальних зауважень про зарядку АКБ в цілому

< p>Хоча сучасні акумулятори називаються обслуговуються, це не означає, що вони не потребують зарядки. Багато в чому потреба в ній залежить від режиму експлуатації автомобіля. Зазвичай наслідком поїздок на близькі відстані з частими зупинками і при цьому з глушінням і запуском двигуна є зниження фактичної ємності батареї. Крім того, велике значення має режим роботи генератора, особливо для машин ранніх років випуску.

Справа в тому, що зазвичай він видає свої оптимальні характеристики на 2000 об/хв, з чого випливає, що робота двигуна на холостому ходу не забезпечує зарядки АКБ, особливо якщо включені інші потужні споживачі. Так що періодично, як мінімум перед зимою, необхідно здійснювати зарядку батареї від зовнішнього джерела енергії (електромережі). Для подібних цілей використовуються спеціальні пристрої.

Зарядка акумулятора здійснюється позитивним випрямленою напругою, хоча і тут є окремі нюанси. Але в цілому можна застосовувати будь-які пристрої, що видають потрібне напруження і допускають регулювання вихідних характеристик. Треба відзначити, що тут все рекомендації та вимоги відносяться до кислотних акумуляторів, для лужних правила використання дещо відрізняються. Але в автомобілі застосовуються кислотні АКБ, тому все сказане далі буде торкатися лише їх.

Види заряду акумуляторної батареї

Існує кілька самостійних способів заряду АКБ, у кожного з яких свої особливості.

Зарядка при постійному струмі

У цьому випадку на АКБ подається постійний за величиною струм. Його значення має становити 10% від номінальної ємності батареї: якщо вона, наприклад, буде 40 Ач, то зарядний струм повинен бути 4 А. Його треба підтримувати незмінним протягом усього часу відновлення ємності АКБ, для чого в зарядник необхідно передбачити регулюючий пристрій. Занадто велика величина струму може призвести до деформації пластин або їх руйнування.

Батарея вважається зарядженої, коли протягом 2 годин напруга на ній не змінюється, зазвичай це відбувається при 16,3 В. Варто враховувати, що перевищення ним величини 14,4 В призводить до початку газовиділення в батареї, пов'язаного з розкладанням води на кисень і водень . Щоб трохи стримати цей процес, рекомендується при 14,4 В вдвічі знизити зарядний струм.

До газовиділенню варто ставитися дуже обережно, не допускається ніяких джерел відкритого вогню, навіть у вигляді палаючої сигарети, біля батарей для зарядки. Іншою характерною особливістю зарядки при постійному струмі є відновлення активної речовини в основному на поверхні пластин, внутрішні його обсяги задіяні в набагато меншому ступені.

Зарядка при постійній напрузі

При такому способі ступінь зарядки буде залежати від величини прикладається напруги. Якщо воно складе 14,4 В, акумулятор зарядиться на 75%; якщо на його висновки подавати 15 В — на 90%; і на 95% при напрузі 16 В. Повну зарядку забезпечує використання напруги 16,3 В.

Однією з особливостей цього режиму є зміна значення струму в ході всього процесу. У початковий момент, коли батарея розряджена, його величина може досягати десятків ампер, але в міру відновлення АКБ струм буде зменшуватися. Так що в пристрої, що реалізує подібний підхід, обов'язково має бути присутня регулювання (обмеження) струму. Зручністю даного способу вважається автоматична підтримка режиму зарядки і відсутність необхідності постійно контролювати величину струму.

Зарядка імпульсним струмом

Так називають струм або напруга, періодично міняє свою величину. Розділяють кілька видів струму.

  1. Пульсуючий зарядний струм має вигляд, представлений на малюнку нижче.

    Яким струмом заряджати автомобільний акумулятор?

    Його значення змінюється від нуля до заданої величини при збереженні полярності.

  2. Асиметрична зарядний струм.

    Яким струмом заряджати автомобільний акумулятор?

    В цьому випадку в одному циклі в основному відбувається відновлення батареї, але протягом нетривалого часу акумулятор має можливість розряджатися на задану навантаження. Перевагою імпульсних режимів є краще використання внутрішніх обсягів намазки пластин і їх ДЕСУЛЬФАТАЦІЯ. До речі, асиметричний струм дозволяє здійснювати і профілактику батарей, запобігаючи передчасну сульфатацію. Але застосування асиметричного струму є досить рідкісним режимом, і він реалізований лише в деяких типах пристроїв.

Зарядка на автомобілі

На машині зарядка акумулятора здійснюється постійним напругою. Його значення, що виробляються генераторами на автомобілі, не перевищує 14,4 В (нижче порога газоутворення). Таким чином, навіть при всій справної б/с АКБ на автомобілі використовує не більше 75% своєї номінальної ємності.

Тому і необхідно періодично проводити зарядку батареї від зовнішніх пристроїв. Якісне відновлення початкових характеристик забезпечує будь-який метод, але найкраще чергувати їх між собою. І якщо на автомобілі застосовується зарядка постійною напругою, то при використанні зовнішньої електричної мережі подібний процес треба здійснювати постійним струмом.

Хоча в принципі не має значення, яким струмом краще заряджати автомобільний акумулятор (постійним або імпульсним), це по здебільшого визначається особистими пристрастями, а також використовуваним зарядником. Головне — забезпечити дотримання режимів, описаних в керівництві по експлуатації.

Забезпечення тривалої і надійної експлуатації АКБ багато в чому визначається режимом його роботи. А можливість завести автомобіль, особливо в зимовий час, залежить від ступеня зарядженості акумулятора. І для виключення додаткових неприємностей при настанні морозів бажано відновити ємність батареї, використовуючи зовнішній зарядник.