Що повинен знати системний адміністратор?

Посада системного адміністратора передбачена в штаті більшості великих компаній. Спеціаліст відповідного профілю виконує важливі для своєї організації функції, пов'язані із забезпеченням коректної роботи комп'ютерних мереж та інших елементів цифрової інфраструктури. Що повинен знати системний адміністратор для успішного вирішення покладених на нього завдань?

  • управління серверами;
  • обслуговування баз даних;
  • забезпечення роботи корпоративної мережі;
  • технічне обслуговування цифрової техніки і ПК (як правило, в невеликих компаніях).

Розглянемо більш докладно особливості зазначених напрямків діяльності системних адміністраторів.

< h2 id = "h2_1"> Управління серверами

Компанія може володіти власними серверами в силу того, що є постачальником відповідних послуг (наприклад, веб-хостингу), або через об'єктивних потреб бізнесу (з міркувань безпеки або економічної вигоди). Системні адміністратори відповідного профілю відповідають за працездатність інфраструктури, пов'язаної з функціонуванням серверів самих різних типів. Наприклад, тих, які використовуються для розміщення веб-сторінок і контенту або для організації роботи корпоративної пошти.

Системний адміністратор, відповідальний за даний напрям діяльності, повинен, перш за все, добре розбиратися в ПО, зокрема в специфіці функціонування операційних систем, керуючих серверами. Зараз найпоширеніші рішення в даній області — це Linux, FreeBSD, Windows Server. В організації роботи серверів також задіюються такі рішення, як Apache, IIS, поштові стандарти Sendmail, Postfix і т. Д.

Що повинен знати системний адміністратор?

«Сисадміна» також корисно мати знання і в області «заліза», використовуваного при організації відповідної інфраструктури. Якщо, наприклад, жорсткий диск сервера вийшов з ладу або почав функціонувати зі збоями, то адміністратор, який володіє потрібними навичками, зможе оперативно розпізнати дану проблему. Хоча, треба відзначити, у багатьох корпораціях подібні активності не входять в посадові обов'язки фахівців, які зайняті в цьому напрямку роботи. «Сисадміни» в цьому випадку відповідають лише за програмну складову серверів.

Обслуговування баз даних

Потреба в обслуговуванні баз даних може виникати не тільки у великих організаціях, але також в малих і середніх підприємствах. В СУБД заносяться дані про працівників компанії, про угоди, про розпорядженнях керівництва і інші відомості, важливі для розвитку бізнесу.

Буває, що коригування в вмісті баз даних одного типу безпосереднім чином впливають на інформацію, розміщену на інших ресурсах. Якщо, наприклад, в СУБД, в яких відображаються відомості про працівників компанії, змінюються дані про співробітника (як варіант, він отримує підвищення), то відповідні зміни повинні бути внесені в джерела, в яких фіксуються зарплата, відпустка та інші значущі аспекти трудових правовідносин з участю людини.

Подібна синхронізація, як правило, здійснюється автоматично, але забезпечує цю опцію система повинна функціонувати коректно. За цим і покликаний стежити «сисадмін», відповідальний за роботу з базами даних. При цьому спектр обов'язків адміністратора може бути набагато ширше.

Як і у випадку з забезпеченням роботи серверів, основний обсяг завдань, що вирішуються «системним адміністратором», передбачає залучення «софта». Спеціаліст відповідного профілю повинен володіти ключовими типами ПО, що використовуються в якості СУБД або як інструмент їх обслуговування. У числі найпоширеніших рішень — MySQL, Oracle, Firebird, Informix. Важливі знання в області операційних систем, під керуванням яких функціонують бази даних, — Linux, FreeBSD, Solaris і інші на основі Unix, Windows Server. Стане в нагоді «сисадміну» володіння мовою SQL, застосовуваним в СУБД.

Забезпечення роботи корпоративної мережі

У більшості російських малих і середніх підприємств, не кажучи про великі бізнеси, комп'ютери співробітників об'єднані в загальну мережу. Працівники компаній обмінюються повідомленнями, файлами, спілкуються в соціальному форматі — як на внутрішньомережевих, так і на зовнішніх ресурсах. Можлива інтеграція корпоративних мереж різних фірм. У ряді випадків необхідно організовувати віддалений доступ до відповідних ресурсів організації — наприклад, якщо співробітник знаходиться у відрядженні і йому потрібно отримати ті чи інші файли або, наприклад, він бажає направити колезі повідомлення по захищеному каналу.

Що повинен знати і вміти системний адміністратор, який відповідає за коректне функціонування корпоративної мережі? Перш за все, людині потрібні навички, що відображають специфіку реалізації протоколу TCP/IP і стандартів VPN, особливості «заліза» і серверів. «Сисадміна» також корисно вміти працювати з ПО, який має відношення до організації функціонування цифрової інфраструктури компанії. Як і у випадку зі спеціалізацією за профілем управління серверами і обслуговування баз даних, це можуть бути ОС на базі Unix, Windows Server, різні допоміжні інтерфейси.

Посадові обов'язки «сисадміна», який вирішує завдання в рамках даного напрямку діяльності, найчастіше також включають забезпечення безпечної роботи мережі. Хоча, треба відзначити, у багатьох компаніях це окрема спеціалізація в силу великого обсягу роботи, виконуваної адміністратором. Основне завдання в рамках даного напрямку діяльності — забезпечення безпечного обміну файлами між співробітниками компанії, а також із зовнішніми суб'єктами: партнерами, податковою службою, наглядовими структурами.

«Сисадмин», що спеціалізується на захисті мережі, повинен знати те, як працюють протоколи шифрування даних — наприклад, SSL, RAS, RADIUS, механізми контролю доступу до файлів (такі як SecurID). В обов'язки адміністратора також може входити задіяння систем резервного копіювання інформації. Представлені вони в широкому спектрі рішень: ПО рівня Acronis Backup & amp; Recovery призначене для роботи з великими і малими мережами, програма Cloud Backup Robot і її аналоги використовуються для копіювання даних з персональних комп'ютерів.

Головне, щоб все працювало

У невеликих компаніях і тих організаціях, в яких розвинена цифрова інфраструктура — не головний критерій ефективності (хоча таких уже не дуже багато — навіть найбільш консервативні держустанови активно комп'ютеризуються), обов'язки «сисадмінів» можуть зводитися, по суті справи, до техобслуговування ПК співробітників, а також аксесуарів для них. Керівництво буде вимагати від адміністратора одного — щоб все працювало.

У більшості випадків фахівець розглянутого профілю може володіти базовими, іноді і зовсім теоретичними знаннями про будь-якому аспекті роботи комп'ютерної техніки. Тому на такі посади часто залучають випускників або студентів без досвіду. Разом з тим, в їх трудовій книжці посаду часто вказана точно так же, як і в разі, якщо фахівець займається вирішенням найскладніших завдань, пов'язаних, наприклад, з організацією роботи серверів.

До речі, слід зазначити найважливіший факт — професія «системний адміністратор» поки що не затверджена в російській правовій системі. Основне джерело даних, звідки беруться назви посад для внесення записів до трудової книжки, — ОКПДР, загальноросійський класифікатор, в якому відображаються професії робітників і службовців. З ним можна ознайомитися на сайті etks.info. У ОКПДР, таким чином, немає відомостей про системні адміністраторів.

Є проект наказу Міністерства праці РФ про затвердження відповідного професійного стандарту. Ознайомитися з ним можна тут: http://base.consultant.ru/cons/cgi/online.cgi?req=doc;base=PNPA;n=9168. Однак офіційного статусу даний документ не має. Тому фахівцям кадрових служб доводиться оформляти «сисадмінів» як «інженерів по захисту інформації» або, наприклад, як «техніків-програмістів» — відповідно до ОКПДР. Але не виключено, що незабаром одна з найбільш затребуваних в Росії професій все ж отримає офіційний статус.