Що краще: тосол або антифриз?

Робота ДВС неможлива без його охолодження. При згорянні палива в кращих зразках сучасних бензинових моторів використовується до 30, а в дизельних — до 45% отриманої енергії. Решта несеться з вихлопними газами або втрачається при нагріванні самого двигуна. Для його усунення на ДВС передбачена система охолодження. Вона зазвичай заповнюється спеціальними охолоджуючими рідинами (ОЖ). Ось з приводу того, що краще — тосол або антифриз — підходить для цих цілей, і існує безліч суперечок і розбіжностей.

Про охолоджуючі рідини

На самому першому етапі в якості ОЖ застосовувалася звичайна вода. Її основний недолік — вона замерзає при мінусових температурах, розриваючи сорочку охолодження двигуна. В якості альтернативи для цих цілей використовувалися:

  1. Гліцерин. Низкозамерзающая безбарвна рідина з солодкуватим смаком. Застосовується часом і зараз як один з компонентів все тієї ж ОЖ. Але його використання було згодом обмежена через досить високу температуру замерзання і підвищеної в'язкості, що утрудняє циркуляцію в системі охолодження ДВС.
  2. Метанол (метиловий спирт). Відрізняється низькою температурою замерзання, але здатний вступати у взаємодію з алюмінієм, викликаючи корозію елементів двигуна. Однак найголовнішою перешкодою є те, що це отрута, причому володіє кумулятивним ефектом (накопичується в організмі).
  3. Етиленгліколь. Служить основою для сучасних ОЖ. Його особливістю є те, що додавання води призводить до зниження температури замерзання, суміш з 40% води і 60% етиленгліколю замерзає при мінус 70 градусах. Ось вона і є основою для антифризів і тосолов.

Так що ж ми вибираємо?

 Що краще: тосол або антифриз?

Замислившись, що краще — антифриз або тосол, що краще використовувати для системи охолодження, вибір зробити непросто. Та й питання це не зовсім коректний. Будь-яка зі згаданих ОЖ є антифризом — така загальна назва подібного класу незамерзаючих рідин. Одна з них називається тосолом. Але якщо до цього питання підійти трохи з іншого боку, порівнюючи різні марки ОЖ, то можна встановити, що два цих сорти відрізняються за складом використовуваних присадок. Застосовуються такі їх види:

  1. Силікатні. Антифриз з подібними добавками називається тосол, це стара, розроблена ще в 1971 році ОЖ. Характерною її особливістю є утворення шару накипу при нагріванні. Зроблено це для запобігання системи охолодження від корозії. Через виникнення відкладень солей при використанні тосола її ефективність з часом буде знижуватися. В процесі виготовлення така ОЖ зазвичай забарвлюється в синій колір.
  2. карбоксилатного. Це органічні інгібітори, що запобігають корозії і додаються в антифриз. Вони відносяться до ОЖ нового покоління і утворюють тонкий захисний шар тільки в місцях пошкодження системи охолодження. Як правило, випускаються червоного кольору.

Таким чином, ми завжди використовуємо для охолодження мотора антифриз, ось тільки він може виготовлятися за застарілою або ж за сучасною технологією. Але історично склалося так, що сформувався стереотип сприйняття, мовляв, тосол — це одна рідина, а антифриз зовсім інша, і між ними існують нездоланні протиріччя. А що ж все-таки краще насправді?

Основні відмінності між різними ОЖ

Для того щоб зрозуміти, чим антифриз краще тосола або навпаки, нижче приведена невелика довідка, яка стосується цих рідин, і в ній зібрано більшість потрібних водієві відомостей про ОЖ, частина з яких вже була порушена раніше.

  1. антифриз — назва класу незамерзаючих рідин, використовуваних для охолодження ДВС. Тосол — одна з марок ОЖ, створена за часів СРСР спеціально для «жигулів». Антифриз також застосовується як назва сучасної незамерзаючої рідини.
  2. У тосоле застосовуються неорганічні присадки, в антифризі — органічні солі.
  3. При нагріванні і кипінні тосола з'являється плівка 0,5 мм завтовшки всередині системи охолодження, що погіршує тепловіддачу. Антифриз ж утворює захисну плівку лише в місцях, де є корозія.
  4. Термін служби тосола становить 30-40 тис. Пробігу, після чого він підлягає заміні, у антифризу цей параметр дорівнює 250 тис. Кілометрів.
  5. Стійкість до підвищеної температури у антифризу вище.

До викладеного варто додати, що антифриз за ціною дорожче. І важливий фактор — тосол підробляють набагато менше. Крім того, визначити, чим наповнена каністра, важко, цілком можливо, в неї залитий тосол замість антифризу. Головна небезпека таких підробок полягає не в тому, що рідина замерзне, в цьому випадку вона перетворюється в крижану кашу і двигун не постраждає.

А ось корозійна агресивність фальшивого антифризу набагато вище, ніж звичайного, і може заподіяти додаткової шкоди автомобілю.

Про смешиваемости різних рідин

Особливо варто торкнутися такого моменту, як змішування різних рідин, тосола і антифризу. Можливість подібного залежить від сумісності присадок. Якщо змішати ОЖ з різним набором присадок, то вони можуть просто прореагувати між собою, через що погіршуються антикорозійні і мастильні властивості самої рідини. Підсумок зрозумілий — прискорений знос і вихід з ладу двигуна.

Тому не варто змішувати рідини, що відрізняються за кольором (тосол зазвичай синій, антифриз — червоний). Але і до змішування ОЖ одного кольору слід ставитися досить обережно. Якщо виникає необхідність долити тосол, то треба використовувати продукцію того ж виробника, що і раніше. Хоча можна заздалегідь перевірити ОЖ різних виробників на предмет сумісності.

Для цього достатньо змішати рідини одного кольору в окремій ємності і проконтролювати, чи буде випадати осад. Якщо немає, то можете сміливо застосовувати нову рідину спільно зі старою.

інструкції щодо їх використання тосола і антифризу

Треба звернути увагу ще й на такий момент, що ОЖ можуть бути призначені для експлуатації при різній температурі. Як правило, водії середньої смуги вважають (за замовчуванням), що будь-який тосол (антифриз) замерзає при -40 градусах. Але якщо машина до потрапляння до вас експлуатувалася в південних районах країни, в ній може використовуватися ОЖ, що не призначена для застосування при знижених температурах.

Тому в таких випадках краще всього поміняти охолоджуючу рідину на відповідну для вашого регіону. А що заливати? Тут можна керуватися досить простим правилом — для сучасних, дорогих машин треба використовувати антифриз, причому не просто будь-якої дешевий, придбаний на найближчому ринку, а від серйозних виробників. Варто взяти до уваги рекомендації автовиробника, викладені в керівництві з експлуатації.

А для решти машин вибір може визначатися особистими можливостями, з урахуванням того, що тосол — дешевша ОЖ. І в якості допомоги можна прийняти поради, наведені на відео:

Один з одвічних питань, яким мучаться багато водіїв, — яку з охолоджуючих рідин найкраще використовувати. Хтось схиляється до тосол, хтось рекомендує антифриз. Хоча ці ОЖ відносяться до одного класу незамерзаючих рідин, званому антифризом, вибір конкретної марки часом викликає суперечки і непорозуміння.