Що відповідати на співбесіді?

Ваше резюме зацікавило роботодавця, і попереду — важлива зустріч, за підсумками якої буде прийнято остаточне рішення. Зараз все буде залежати від уміння кандидата гідно пройти інтерв'ю, показавши себе з кращого боку і вміло обійшовши гострі кути, яких в ході переговорів буде чимало. Чи можна підготуватися заздалегідь, зрозумівши, як і що відповідати на співбесіді?

Список найбільш поширених запитань, які так люблять задавати фахівці кадрових служб, відомий. Але на жаль, відповіді на них не такі однозначні, а поширені поради підходять далеко не до кожного випадку. Причина в тому, що єдиного універсального відповіді не існує, проте є правило, дотримання якого допоможе відчувати себе впевнено, сидячи по той бік столу:

Потенційний роботодавець перебуває з кандидатом на рівних умовах — він також бачить перед собою абсолютно незнайомої людини. Його завдання — постаратися в дуже обмежений час зрозуміти, що перед ним — оптимальний претендент на посаду. А значить, від вас буде потрібно головне — довести своїми відповідями, що це дійсно так.

Насправді більшість питань, які ставлять в безвихідь, не так вже й складні — вони надають вам чудову можливість переконати рекрутера в своїй надійності і професіоналізмі.

«Розкажіть трохи про себе»

На цьому етапі втрачається більшість претендентів. Хтось невпевнено мукає, плутаючись у вигуках, інші чомусь викопують з біографії захоплюючі моменти, повідомляючи непотрібні подробиці про сім'ю, характер і захоплення. Але вашому інтерв'юеру потрібно інше — короткий і чіткий відповідь про рівень і мотивації потенційного співробітника. Правильніше за все буде розповісти про себе як про професіонала. Детальніше можна зупинитися на деталях: що привело вас в обрану професію, найбільш цікавий досвід і досягнення, причини, що спонукали вибрати цю галузь, — так, щоб роботодавець міг переконатися, що перед ним знаходиться фахівець, що знає і любить свою справу. Не соромтеся додати трохи експресії — розповідь не повинен бути затягнутим і нудним.

 Що відповідати на співбесіді?

«Чому ви вибрали нашу компанію?»

Пам'ятайте, що фальш і лестощі не любить ніхто, в тому числі і співробітники відділу кадрів. Що потрібно відповідати на співбесіді про причини вашого вибору? В першу чергу потрібно показати, що ви звернулися за адресою і будете доречні в даній компанії. І це зовсім не так складно, як може здатися на перший погляд. Природно, що не кожна фірма пропонує роботу вашої мрії, для вас це може бути рядовим прохідним інтерв'ю. Але демонструвати це інтерв'юеру зовсім не обов'язково. Невелика підготовка і збір інформації допоможуть вам впевнено тримати відповідь на даному етапі — покажіть, що знайомі з історією майбутнього місця роботи, з важливими етапами розвитку компанії. Підійдуть і зовсім прості аргументи — наприклад, при працевлаштуванні на великий холдинг можна підкреслити, що вам набагато комфортніше перебувати у великому злагодженому колективі, ви віддаєте перевагу командну роботу. Молодий фахівець має повне право згадати, що саме в цій компанії він бачить можливість накопичення досвіду, — головне, вказати на можливість і бажання швидко освоювати нові навички.

«Причина звільнення з попередньої роботи»

Чи не розслабляйтеся — перед вами сидить не один, з яким можна розкрити душу і поскаржитися на тотальне нерозуміння керівництвом такого цінного кадра. Професіонал на тому боці здатний послабити вашу пильність і пробити захисну броню недовіри. Тому підготувати відповідь слід заздалегідь. Якою б не була справжня причина звільнення — невисока зарплата і небажання адміністрації піти назустріч, змова і інтриги колег, невдалий службовий роман або банальна нудьга, — це не те, що повинен почути ваш співрозмовник. Правильніше за все — показати, що професійний розвиток, якого ви не змогли отримати на колишньому місці, ви ставите перед собою на обраної компанії, що тут ви плануєте затриматися надовго. Правда, іноді допустимі і відверті зізнання — наприклад, в ситуації кризи і скорочення штатів, коли керівництво змушене жертвувати навіть цінними кадрами з об'єктивних причин.

«Ким ви бачите себе через 5 років?»

Не намагайтеся відбутися жартами, згадавши про відсутність дару передбачення. Незважаючи на гадану недоречність такого запитання, відповідь на нього дасть можливість поставити останній штрих у створенні позитивного образу. Найкраще буде розповісти, що ви чекаєте успіху і процвітання компанії в цілому і кар'єрного зростання для себе і готові внести свою максимальну лепту в добробут фірми. Тільки так ви зможете показати, що не чекаєте чудес і збираєтеся плідно трудитися для досягнення власних цілей.

«Ваші сильні і слабкі сторони»

Почніть з хорошого — сильними сторонами можуть бути ваша стресостійкість, здатність швидко навчатися, чудову освіту і великий стаж, націленість на результат — в загальному, все ті характеристики, які ви вже вказали в кінці свого резюме, але аргументовані і підкріплені прикладами. Правда, не варто забувати, що на питання про недоліки насправді від вас буде потрібно все той же — перерахування своїх хороших якостей. Ні в якому разі не потрібно зізнаватися, що ви трохи ліниві, здатні впасти в запій, не можете втриматися при вигляді погано лежать речей і небайдужі до флірту на робочому місці! Виберіть парочку приємних недоліків — наприклад, деяку педантичність, яка змушує вас ніколи не кидати почате, підвищену скрупульозність, що заважає закривати очі на дрібні недоліки, або перфекціонізм, що змушує не залишати робоче місце до тих пір, поки не буде наведено повний порядок в паперах і звітах . Втім, на пункті про недоліки краще і зовсім не затримуватися надовго. Припустимо і просто підкреслити, що в ході своєї кар'єри ви навчилися розпізнавати власні недоліки і боротися з ними і не дозволяєте їм заважати вашій роботі.

«Кого ви вважаєте за краще бачити своїм начальником — чоловіка або жінку ? »

Обережніше — швидше за все, і тут співрозмовник спритно розставляє мережі, усипляючи вашу пильність. Незалежно від того, чоловіком або жінкою буде ваш керівник, відповідайте, що такого роду переваг ви не маєте і не відчуваєте труднощів в спілкуванні з колегами обох статей. Пам'ятайте, що деякі фахівці HR використовують нестандартні прийоми і питання, що здаються легкими, але насправді є каверзними.

«Розмір винагороди»

Незважаючи на те що розмір майбутньої зарплати хвилює кожного претендента, демонструвати матеріальну зацікавленість чомусь не прийнято. Приблизний оклад зазвичай вказується в самій вакансії, тому тут цілком допустимо відповісти, що ви вже ознайомлені з умовами та згодні з ними. Але існують посади, які передбачають свого роду торг в ході переговорів, і озвучити свої побажання тут буде складніше. Іноді це вимагає навіть деякою спритності. Як грамотно відповідати на співбесіді про бажане винагороду, щоб не продешевити і не відлякати роботодавця? Як мінімум ви повинні бути добре обізнані про середній рівень зарплати подібного роду фахівця по своєму регіону, а також чітко визначити для себе, яка планка вас влаштовує. Майте на увазі, що в деяких випадках корпоративний етикет не дозволяє вимовляти заповітні цифри вголос, тому будьте готові обмінятися записками. Візьміть на озброєння середні значення, уникаючи завищених і занижених вимог. Однак якщо роботодавець говорить про суму занадто ухильно, не називаючи її, майте на увазі — для вас це тривожний сигнал, і, ймовірно, співбесіду на даному етапі завалили не ви, а друга сторона.

Не поспішайте пролити світло на питання, що цікавлять вас умови праці — про лікарняному, відпустці, преміях або наявності короткого дня. Хоча ці питання зрозумілі, вони можуть відлякати роботодавця. Не хвилюйтеся — адже якщо ви сподобаєтеся рекрутеру, він постарається і сам спокусити вас привабливим соцпакетом. Але уточнити деякі деталі не тільки можна, а й треба — наприклад, про умови оформлення, робочому графіку, наявності корпоративних особливостей. Обумовити ці нюанси краще в самому кінці зустрічі, після того, як інтерв'юер запропонує прояснити важливі для вас моменти.

Загальні питання покликані відсікати зайвих кандидатів на першому ж етапі — технічні і професійні моменти будуть обговорюватися пізніше, під час переговорів з безпосереднім керівником. Не варто ставитися до спілкування зі співробітником відділу кадрів як до легкої розминки — на жаль, невміння показати себе уважним співрозмовником, який вміє слухати і чути другу сторону, дуже часто позбавляє хороших фахівців можливості отримати пропозицію про співпрацю.