Що вигідно возити на продаж з Китаю?

Споконвіку торгівля вважалася прибутковим заняттям. З моменту винаходу перших грошових знаків у спекулянтів всіх мастей з'явилася можливість заробити на перепродажі товарів, використовуючи найефективніший і швидкий спосіб збагачення. Через тисячі років практично нічого не змінилося, бо мільйони людей по всьому світу як і раніше займаються перепродажем різних речей.

З повсюдним впровадженням інтернету особливої ​​популярності набула перепродаж товарів з Китаю. Велика кількість торгових майданчиків, безкоштовна доставка і порівняно низькі ціни дозволили громадянам багатьох країн випробувати себе в реселлінга. У будь-якому бізнесі є свої ризики і «підводні камені», внаслідок чого потрібно мати як мінімум розумну голову на плечах, а також знати, що вигідно возити на продаж з Китаю. Адже саме від швидкості реалізації куплених товарів і націнки буде залежати прибуток.

Мабуть, найкращою маржею (націнкою) мають годинник, різна дрібна електроніка і біжутерія. Багато реселери роздувають ціни на дані категорії товарів в кілька разів. Реалізувати дрібну електроніку досить просто, так як в російських магазинах ті ж товари набагато дорожче, а деякі і зовсім недоступні. Останнім часом з розвитком «розумних» носяться пристроїв набагато вигідніше реалізовувати смарт-годинник і фітнес-браслети. Вартість вищевказаних товарів невелика, а шлюб зустрічається досить рідко. Крім цього, годинник і дрібна електроніка володіють малою вагою, що дозволяє покупцеві не переплачувати за розмитнення. Додатково до всього саме на ці товари в більшості випадків діє безкоштовна доставка.

 Що вигідно возити на продаж з Китаю?

Що стосується годин, то їх дуже вигідно возити з Піднебесної, адже вибір наручних пристроїв великий, а оптові ціни завжди тримаються на низькому рівні. Куплені в Китаї за 150-200 рублів чоловічі або жіночі годинник легко реалізовуються на російському ринку з 300% прибутком.

Не варто морочитися з перепродажем великогабаритних і «важких» товарів. Їх доставка обходиться досить дорого, внаслідок чого заробіток з реселлінга не такий високий. Крім того, не рекомендується возити з Китаю акумулятори та ножі, оскільки, згідно із законодавством КНР, вони оподатковуються. Одяг, вироблена в Піднебесній, найчастіше поганої якості, займатися нею безглуздо і ризиковано.

Мабуть, найкращий спосіб визначити, що можна возити з Китаю на продаж, — це вивчити топ покупок в інтернет-магазині. Наприклад, на АліЕкспресс по кожній категорії товарів є певний топ покупок. Досить поглянути на Топ-10 і зрозуміти, що цікавить покупців в першу чергу.

Але найголовніше полягає в тому, як і де реалізувати куплений в Китаї товар. Причому способів реалізації китайських речей так само багато, як і самих товарів. Спочатку продавати куплені товари можна за допомогою інтернет-дошок оголошень. «Авіто» і «Сландо» переповнені пропозиціями подібного роду. Соціальна мережа і тематичні форуми нарівні з дошками оголошень дозволяють швидко реалізувати товари без зайвих витрат, адже створення групи в соціальній мережі і тим на форумах здійснюється безкоштовно.

Що вигідно возити на продаж з Китаю?

Крім того, ніщо не заважає продавати товари з віртуальних вітрин інтернет-магазинів. Зробити власний онлайн-магазин можна як за допомогою конструктора, так і самостійно на базі системи управління контентом. Але якщо є в обороті кошти, то краще замовити створення якісного сайту в веб-студії, яка крім цього зможе запропонувати послуги з розкручування проекту в інтернеті.