Чим відрізняється VW каравела від мультивени

По дорогах впевнено розсікають тисячі вертких працьовитих мікроавтобусів. Цей клас автомобілів користується великою популярністю в Росії, як, втім, і в усьому світі.

Вітчизняна промисловість виробляє власні мікроавтобуси, але поки, на жаль, вони не можуть зрівнятися із західними зразками. Серед «іноземців» гаряче любима нашими співвітчизниками продукція концерну «Фольксваген». Пасажирські варіанти лінійки німецьких бусів представлені каравели і Мультівеном. Ці моделі зовні ідентичні. Навіщо ж тоді виробник випускає їх під різними назвами?

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки TheDifference.ru

Визначення

VW каравела — середній в лінійці мікроавтобусів Фольксваген по співвідношенню якості, комфорту і вартості.

Мультівен — комфортабельний мікроавтобус класу «люкс» переважно для тривалих подорожей на великі відстані.

Порівняння

Зовні Каравела і Мультівен як дві краплі води схожі один на одного. Це не дивно — адже Мультівен був розроблений на базі Каравели як ексклюзивна модель преміум-класу. Він оснащується найпотужнішими моторами в лінійці, але основні відмінності криються в салоні.

Чим відрізняється VW каравела від мультивени

VW каравела

В першу чергу, це стосується якості обробки і застосовуваних матеріалів: салон мультивени розкішний і не викличе нарікань навіть у самого прискіпливого водія.

У мультівене рівень комфорту ще вище, ніж в Каравелі, яка теж не обмежена в зручностях. Мультівен характеризується підвищеною шумоізоляцією і більш досконалої панеллю приладів, ніж у Каравели. Його крісла другого і третього рядів звернені один до одного, що робить салон просторіше і вивільняє багато корисного простору.

Відмінна риса мультивени — вражаюча схильність трансформації. Крісла можна повертати і пересувати як завгодно. Посередині салону розташований зручний відкидний столик.

Крім того, останній ряд можна скласти таким чином, що мінівен перетвориться в зручну велику ліжко з дахом над головою. В цілому, якщо Каравела — комфортне для поїздок авто, то Мультівен — елітний представник свого класу, який не має рівних по функціональності.

 Чим відрізняється VW каравела від мультивени

Мультівен

Висновки TheDifference.ru

  1. VW каравела — пасажирський мікроавтобус, що стоїть посередині в лінійці концерну «Фольксваген» за ступенем зручності і якості інтер'єру (між Транспортером і Мультівеном ).
  2. Мультівен — мікроавтобус підвищеної комфортності, за рівнем оснащеності, обробці салону і дизайну близький до мінівену.
  3. Мультівен обійдеться дорожче, ніж Каравелла.
  4. Мультівен розроблений так, щоб бути максимально ергономічним і простим в трансформації салону.
  5. Оздоблення салону Каравели поступається Мультівену.
  6. у Мультівене більше корисного простору.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *