Чим відрізняється Sandero від Stepway

Перед нами дві досить схожі моделі: Renault Sandero і Renault Sandero Stepway. На перший погляд здається, що відмінностей між ними майже немає, але якщо подивитися більш ретельно, то побачимо, що це далеко не так. Так чим же відрізняються Sandero і Stepway? Це питання досить актуальне, на нього важко знайти чітку відповідь. Навіть консультанти в дилерських центрах Renault часом не можуть відповісти на це каверзне питання.

Визначення

Sandero є автомобілем класу « В », має кузов хетчбек. Побудований він на платформі Logan, однак відрізняється від нього. У нього виразний силует, плавні спадаючі лінії, красива оптика. Sandero — дуже практичний автомобіль, він відмінно підійде для великої родини.

Чим відрізняється Sandero від Stepway

Renault Sandero

Stepway нагадує за всіма параметрами кросовер. У нього стильна і впізнавана зовнішність. Він, по суті, є вседорожний версією хетчбека Sandero. У Stepway з'явилися додаткові обважування і збільшився дорожній просвіт. Це відмінний варіант для міських умов: автомобілю не страшні високі бордюри, він з легкістю пересувається по засніжених і зледенілих вулицях.

Чим відрізняється Sandero від Stepway

Renault Sandero Stepway

Порівняння

Sandero Stepway і Sandero візуально виглядають по-різному. Sandero більше схожий на симпатичний сімейний хетчбек, а Stepway — на маневрений і динамічний кросовер, до того ж він більш молодіжний. В очі відразу кидаються передні бризковики: у Stepway вони менше, ніж у Sandero, зроблені з пластика і кріпляться по-іншому.

Є між автомобілями різниця і в кліренсі, що особливо помітно. Він у Stepway на 20 мм більше. Цього вдалося досягти додаванням полвітка пружини і внесенням змін до кріпильному місці стійки. Зазор між колесом і вирізом колісної ніші збільшився. Також відмінності є і в деталях, правда, незначні.

На Stepway використовується підвіска на поздовжніх важелях, які пов'язані з балкою, закріпленої на кузові. Додався також стабілізатор поперечної стійкості до гвинтової пружини і амортизаційним стійок. І ще одне нововведення в Stepway — ABS система Bosch восьмого покоління. Є електронний розподіл гальмівних зусиль EBD, а також дотормажіватель EBA. Перш за все немає в Sandero.

Stepway також відрізняється ексклюзивною обробкою салону, затемненими передніми фарами з тонуванням, пофарбованими під хром дзеркалами, хромованою накладкою на вихлопну трубу, можлива навіть оздоблення керма шкірою.

Висновки TheDifference.ru

  1. Візуально автомобілі дуже схожі, але сприймаються по-різному.
  2. У Stepway більше маневреність і динамічність, він не спасує перед легким бездоріжжям .
  3. Кліренс Stepway більше, ніж у Sandero на 20 мм. Візуально це кидається в очі.
  4. Зміни в деталях є, але вони незначні.
  5. Stepway оснащений стабілізатором поперечної стійкості, також він посилився ззаду. Має електронний розподіл гальмівних зусиль.
  6. Модель Stepway трохи дорожче, ніж Sandero.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *