Чим відрізняється Mitsubishi Pajero Sport і Mitsubishi Montero Sport

Виробник Mitsubishi періодично представляє на оцінку автолюбителям як новинки, так і вже перевірені моделі. Позашляховики цієї марки Mitsubishi Pajero Sport і Mitsubishi Montero Sport на перший погляд різняться лише в назві. Одна з моделей призначена для американського ринку, а інша — для європейського. При цьому багатьох хвилює питання: чи є у них відмінності в технічних характеристиках.

Визначення

Mitsubishi Pajero Sport — це японський позашляховик, вперше випущений в 1996 році. З тих пір модель кілька разів оновлювалася.

 Чим відрізняється Mitsubishi Pajero Sport і Mitsubishi Montero Sport

Mitsubishi Pajero Sport

Mitsubishi Montero Sport — одна з різновидів попередньої моделі. Даний позашляховик призначається більшою мірою для ринку іспаномовних країн, так як слово pajero серед місцевого населення має сленгове значення.

Чим відрізняється Mitsubishi Pajero Sport і Mitsubishi Montero Sport

Mitsubishi Montero Sport

Порівняння

Обидва автомобілі відносяться до класу позашляховиків і вдало поєднують в собі функції вантажівки, легкового автомобіля та мікроавтобуса. Зовні моделі розрізнити важко, лише за назвою. Вони місткі, мають високу прохідність і досить легкі в управлінні. Однак деякі автолюбителі відзначають, що європейський Pajero в експлуатації краще американського Montero. Що ж на це впливає?

Позашляховик Pajero нового покоління (в Росії з 2008 року) оснащується двигуном дизельного типу, обсяг якого становить 2,5 і 3,2, а також бензиновим 3,0. У автомобілів Montero зустрічаються бензинові мотори 3,0 і 3,4 і дизельні двигуни 2,4.

Салон обох моделей місткий. Причому покупцям пропонується дві конфігурації — на п'ять і сім місць. В останні моделі Pajero внесені невеликі зміни. В результаті цього дах злегка підняли, а салон з багажним відділенням обшили водонепроникним матеріалом.

Трансмісія автомобілів Montero Sport проста в управлінні. Вони оснащені механічною коробкою передач. Повний привід в обох моделях дозволяє проїжджати без проблем навіть у важкодоступних місцях. Останні позашляховики під маркою Pajero Sport оснащені автоматичною коробкою передач. Ця унікальна система самостійно вибирає передачу, грунтуючись на умовах дороги. Залежно від комплектації позашляховика Montero, легкосплавні диски мають розмір 16 або 17 дюймів. У автомобілів Pajero диски зустрічаються більшого розміру.

Обсяг багажника моделі Montero Sport досягає обсягу 1350 літрів, а зі складеними сидіннями він доходить до 2600 літрів. Mitsubishi Pajero також відрізняється габаритами. Однак більше 1800 літрів при складених задніх сидіннях в нього не вміщається.

Таким чином, незважаючи на те, що компанія випустила практично ідентичні позашляховики, призначені для продажу в різних країнах, відмінності між ними є. І все ж дуже часто обидві назви моделей використовуються як синоніми, тому що являють собою одну лінійку автомобілів. Montero Sport з'явився пізніше свого попередника.

Висновки TheDifference.ru

  1. Pajero Sport призначений для європейських країн.
  2. < li> Montero Sport поставляється на американський авторинок.
  3. Двигуни моделей розрізняються обсягом і типом.
  4. У Mitsubishi Pajero Sport можлива наявність АКПП.
  5. У Pajero Sport диски більшого розміру.
  6. У Mitsubishi Montero обсяг багажника перевищує подібну характеристику у Pajero.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *