Чим відрізняється Hyunday Elantra від Avante

Популярність корейської автомобільної компанії Hyunday в Росії залишається стабільно високою. Це пов'язано з великою кількістю переваг продукції цієї марки, але в першу чергу наших співвітчизників приваблює порівняно невисока ціна для автомобілів такого класу. Заслуженою повагою користується і середньорозмірний седан Elantra.

Однак багато потенційних покупців не можуть визначитися з покупкою в зв'язку з тим, що по дорогах нашої неосяжної батьківщини їздять двійники цієї симпатичної машини. Єдине видиме відмінність — назва моделі — Avante.

Варто розібратися, «хто є хто», щоб раз і назавжди закрити цю тему для вітчизняних автолюбителів.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки TheDifference.ru

Визначення

Hyunday Avante — південнокорейський седан виробництва компанії Hyunday Motor Company, випускається з 1991 року по теперішній час.

Hyunday Elantra — аналог Avante, призначений для продажу на зовнішньому ринку .

 Чим відрізняється Hyunday Elantra від Avante

Hyunday Elantra (Avante)

Порівняння

Справа в тому, що принципової різниці просто не може бути, тому що Elantra — рідна сестра Avante. Різні назви моделі пов'язані з проблемами дотримання авторських прав компанією Hyunday за межами Кореї.

Ось і довелося виробнику змінити ім'я свого дітища для реалізації за кордоном. У Росії Avante продається під ім'ям Elantra.

Якщо все ж спробувати знайти відмінності, то можна звернути увагу на обробку салону — в Аванте вона багатша. Крім того, Avante навіть в базовій комплектації має хороший набір корисних додаткових приладів і електроніки. Асортимент начинки найдешевшої версії Elantra відверто малий.

Істотна відмінність — це двигуни седанів. Силова установка Авант заснована на прямому уприскуванні палива (GDI), а Елантри — на багатоточковому (MPI).

За словами виробника і дилерів Елантри, її двигун краще адаптований під російські умови і невибагливий щодо марки палива. Двигуни GDI вимагають виключно високоякісного бензину і більш примхливі.

Висновки TheDifference.ru

  1. Hyunday Avante — середньорозмірний седан південнокорейського виробництва.
  2. Hyunday Elantra — під такою назвою Avante поставляється на експорт, в тому числі в Росію.
  3. Аванта обладнується силовою установкою типу GDI.
  4. Двигун Елантри — MPI.
  5. Оздоблення салону Avante більш якісна і солідна.
  6. Лінійка Elantra в цілому виглядає бідніше в частині комфорту і оснащеності корисної електронікою.