Чим відрізняється Фольксваген Каравелла від транспортера

Продукція німецького автозаводу «Фольксваген» здавна користується популярністю у всьому світі. Відомий «Фольксваген» не тільки своїми легковими автомобілями, а й мікроавтобусами.

Найбільш ходові моделі — Каравелла і Транспортер. Багато автолюбителів, які вирішили придбати мікроавтобус Фольксваген, стають перед нелегким вибором — яку саме модель купити, що краще — Каравелла або Транспортер?

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки TheDifference.ru

Визначення

Фольксваген Каравелла — комфортабельний німецький мікроавтобус для перевезення пасажирів.

 Чим відрізняється Фольксваген Каравелла від транспортера

Фольксваген Каравелла

Фольксваген Транспортер — мікроавтобус для перевезення вантажів або пасажирів, відноситься до економ-класу в лінійці бренду.

Чим відрізняється Фольксваген Каравелла від транспортера

Фольксваген Транспортер

Порівняння

Транспортер — перша і вдала спроба концерну створення власного мікроавтобуса. База в обох автобусів однакова.

Головна відмінність двох мікроавтобусів складається в тому, що Транспортер — це бюджетна модель. Він більше призначений для перевезення вантажів і робітників, ніж для комфортабельної їзди.

Каравела — це мікроавтобус більш дорогого виконання з хорошою обробкою і безліччю корисних для пасажирів дрібниць. Перший же погляд на салони двох бусів дозволяє зробити висновок, що Каравела — безперечний переможець.

Внутрішній простір салону транспортера виглядає дешево. Салон Каравели — комфортабельний, обов'язково присутні окрема грубка, попільнички, клімат-контроль, якісні та зручні сидіння.

Природно, що Каравела істотно дорожче транспортера. Крім того, Каравела проводиться тільки в пасажирському варіанті, а Транспортер може бути вантажним, вантажопасажирських і пасажирських. Також відрізняються ці намиста та деякими технічними особливостями.

Каравела позиціонується як сімейний мікроавтобус з максимумом зручностей, а Транспортер — як робоча конячка без особливої ​​вишуканості.

Висновки TheDifference. ru

  1. Фольксваген Каравелла — пасажирський мікроавтобус підвищеної комфортності.
  2. Фольксваген Транспортер — вантажний, вантажопасажирський або пасажирський мікроавтобус бюджетної комплектації.
  3. Каравела більше підходить для сімейних поїздок, а Транспортер — для перевезення вантажів і робітників.
  4. Каравела має хорошу оббивку салону, зручні крісла, клімат-контроль та інші дрібниці, що підвищують комфорт пасажирів, а також підвіску, яка м'якше, ніж у транспортера.
  5. Каравела проводиться тільки в пасажирському виконанні.
  6. Каравела істотно дорожче транспортера.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *