Чим відрізняється флаєр від листівки

Бажаючи привернути увагу потенційних клієнтів, багато підприємств роблять ставку на друковану продукцію рекламного характеру. До розряду такої відносяться всілякі флаєри та листівки, які виступають доступним і досить ефективним інструментом впливу на споживача. Незважаючи на схожу функцію, дані види поліграфічної продукції мають ряд суттєвих відмінностей. Про них-то і піде мова в нашій статті.

Визначення

Чим відрізняється флаєр від листівки

флаєри

Флаєр — рекламна листівка невеликого розміру, що містить інформацію про компанію або заході. У більшості випадків надає право на знижку, виконує функцію безкоштовного пропуску або запрошення, яким може скористатися будь-яка людина. Має яскравий барвистий дизайн, що відповідає тематиці тієї чи іншої події. Флаєри використовуються в якості роздаткового матеріалу в різних акціях і рекламних кампаніях. Вони покликані залучити максимальну кількість зацікавлених людей. Листівки подібного роду можуть носити іміджевий або інформаційний характер, містити розцінки і опис переваг компанії. Найбільшою ефективності флаєри досягають в сфері послуг і розваг. Подібний вид реклами має обмежений час дії, яке закінчується в момент проведення заходу (розпродажі, вечірки, концерти, церемонії відкриття та т. Д.).

Чим відрізняється флаєр від листівки

листівки

Листівка — друкований носій інформаційного або агітаційно-політичного характеру з текстом і зображеннями. Є ефективним рекламним інструментом. Листівки друкуються великим тиражем і лунають в публічних місцях: на виставках, семінарах, в торгових і розважальних центрах і т. Д. Також можуть розкладатися в поштові скриньки, розміщуватися на прилавках магазинів і аптек. Друкована продукція подібного роду виступає своєрідною візитною карткою компанії. Саме тому вона повинна бути максимально інформативною і візуально привабливою. Основна функція рекламної листівки — закликати її одержувача звернутися в певну компанію, зробити покупку або відвідати захід. З її допомогою можна привернути увагу до конкретного товару чи послуги і розповісти, де їх слід купувати.

Порівняння

В першу чергу поговоримо про функціональні відмінності рекламних носіїв. Якщо листівка дає інформацію про компанію, товари, послуги, то флаєр повідомляє про будь-якому заході. Найчастіше він обіцяє своєму власникові якесь перевагу у вигляді знижки або безкоштовного входу. У зв'язку з цим подібний вид поліграфії представляє велику цінність і практично завжди зберігається одержувачем. Тоді як левова частка листівок тут же виявляється в сміттєвому кошику. Якщо найближчим часом людина не планує користуватися послугами компанії або купувати пропоновані товари, він просто викидає рекламу. Адже в разі необхідності він завжди зможе знайти інформацію про підприємство, зателефонувавши в довідкову або поблукавши по просторах Інтернету.

Листівки друкуються як на тонкій, так і на щільному папері. Однак з метою здешевлення виробництва перевага віддається першої. Багато листівки не можуть похвалитися яскравим дизайном і великою кількістю барвистих картинок, основна ставка в них робиться на текст. Такі рекламні послання часом і зовсім виконуються в чорно-білих тонах.

З цього випливає ще одна відмінність флаєра від листівки, яке складається в його барвистому, що приваблює увагу оформленні. Ключову роль в друкованому носії грають саме яскравий тематичний дизайн і помітні ілюстрації, передають атмосферу майбутнього події. У зв'язку з цим флаєри користуються широкою популярністю серед молоді. Але в порівнянні з листівками вони мають обмежений термін експлуатації і втрачають свою цінність відразу після закінчення заходу. Флаєри друкуються переважно на щільному папері і в невеликому форматі, щоб їх було зручно носити з собою. Максимальний розмір виробу становить 1/3 від стандартного аркуша формату А4. Довжина деяких екземплярів доходить всього до 10 см. Листівка має досить тривалий термін дії, адже на ній відображаються адресу компанії та її контактні дані. Вона друкується в форматі А4, А5, А6 і А7.

Підіб'ємо підсумок, в чому різниця між флаєром і листівкою.

Флаєр Листівка
Повідомляє про захід Дає інформацію про компанію, пропоновані товари і послугах
Може надавати знижку або право на безкоштовний вхід Не обіцяє своєму власникові особливих переваг
Найчастіше зберігається одержувачем Чи не має суттєвої цінності, нерідко просто викидається
Друкується на щільному папері Перевага віддається тонкому папері
Ключове значення має барвистий дизайн, що відображає характер події Основна ставка робиться на текст
Втрачає свою цінність після закінчення заходу Має необмежений термін експлуатації
Максимальний розмір виробу становить 1/3 від стандартного аркуша паперу Виготовляється в форматі А4 , А5, А6 і А7