Чим відрізняється соска від пустушки

Ніщо не зможе в повній мірі замінити хто народився крихті материнську груди. Це незаперечний факт. Але в деяких виникають з різних причин ситуаціях не обійтися без соски або пустушки. Для яких випадків призначений кожен зі згаданих предметів, і чим відрізняється соска від пустушки? Спробуємо це з'ясувати.

Визначення

Соска — допоміжний засіб, яке може застосовуватися для вигодовування дитини або виконувати інші функції. Колись давно в ролі предметів подібного призначення використовувалися шматочки шкіри тварин. У звичному для нас вигляді соски увійшли в ужиток трохи більше століття тому. Зараз ці вироби виготовляються з різних сучасних матеріалів.

 Чим відрізняється соска від пустушки

Соска на пляшечку

Пустушка — соска, призначення якої не пов'язане з харчуванням малюка.

 Чим відрізняється соска від пустушки

Пустушка

Порівняння

Отже, на рівні понять відміну соски від пустушки полягає в тому, що перша назва є загальним для виробів певного класу, а друге відповідає окремого різновиду таких предметів. У будь-якому випадку пристосування являють собою імітацію соска жіночих грудей. Розбіжність же присутній в пристрої і призначенні виробів.

Так, є соски, службовці для годування крихти. Вони використовуються тільки в комбінації з пляшечкою. Щоб вміст з ємності надходило до малюка, в соску передбачено отвір. У виробів, що мають правильну фізіологічну форму, воно сприяє потраплянню струменя на тверде небо — те ж саме відбувається при годуванні груддю.

Варто стежити за тим, щоб розмір прорізу відповідав виду їжі. Малюк повинен докладати певних зусиль при ссанні, як це відбувається в разі природного вигодовування. Справа в тому, що щелепи для нормального розвитку повинні отримувати певну функціональне навантаження.

У чому різниця між соскою і пустушкою? У тому, що остання не має відношення до харчування дитини. Вона служить для інших цілей і характеризується самостійним пристроєм. У пустушки також є частина, яку малюк під час годування тримає в роті, але ніякого отвори тут немає. Іншими складовими предмета є корпус і ручка.

Пустушка, подібно виробам для годування, допомагає дитині задовольняти закладену природою потреба в ссанні. Цей предмет іноді необхідний, щоб заспокоїти ситого, але плаче немовля. Пустушка відверне малюка під час щеплення і інших хворобливих процедур. Головне, купувати якісну і безпечну продукцію. Це стосується сосок всіх різновидів.