Чим відрізняється седан від хетчбека

Седан або хетчбек? Ви збираєтеся купити автомобіль, але ще не визначилися з типом кузова? Ви так звикли до класичного в нашій країні седану, що боїтеся пробувати щось нове, вважаєте, що експерименти ні до чого доброго не приведуть? Дуже навіть дарма! Обидва варіанти кузова мають як свої плюси, так і недоліки. З розвитком всіляких технологій і швидкого зростання пропозицій на ринку з'явилися різні експериментатори, які віддали перевагу універсальному хетч і зрозуміли, що на седан — це відлуння минулого століття. Що тут правда, а що дурні забобони — розберемося далі!

Визначення

Седан — легковий автомобіль, що відрізняється закритим кузовом з двома або трьома рядами повнорозмірних сидінь, а так же структурно відокремленим від пасажирського салону багажником і без підйомної двері в задній стінці. Відзначимо, що такий тип кузова є найбільш популярним серед всіх типів кузовів легкових автомобілів. Вважається, що такі авто більш практичні і більш привабливі, а так само солідні і престижні. Дійсно, ось вже який десяток років саме седани займають лідируючі позиції серед великих легкових авто! Найбільшим відмінністю седанів є їх двохоб'ємний кузов. Інакше кажучи, салон і багажник автомобіля являють собою два замкнутих згуртованих обсягу. В цьому випадку кришка багажника називається капотом. Кузови седанів можуть бути двухдвернимі або чотирьохдверними.

Чим відрізняється седан від хетчбека

Hyundai Solaris з кузовом & # 171; седан & # 187;

Хетчбек — це тип кузова автомобіля, що відрізняється наявністю одного або двох рядів сидінь, укороченим заднім свесом і наявністю двері в задній стінці. Сама назва такого типу кузова на увазі собою укорочений (якщо порівнювати з седаном або універсалом) задній звис кузова. Хетчбек — це, перш за все, однооб'емний кузов. Його багажник є невід'ємною частиною салону автомобіля і знаходиться безпосередньо за останнім рядом сидінь. Кришка його багажника називається дверима і при її відкритті запросто забезпечується доступ в салон. Кузови таких авто бувають трьохдверного або п'ятидверним.

 Чим відрізняється седан від хетчбека

Hyundai Solaris з кузовом & # 171; хетчбек & # 187; (5-дверний)

Висновки TheDifference.ru

  1. Седан — великий багажний відділ, на відміну від хетчбека;
  2. Седан & # 8212; більше місця в салоні, солідність і презентабельність. Хетч — компактність і сучасний дизайн, спортивний вид;
  3. Хетчбек — хороша керованість, маневреність, відмінний доступ до багажника. Седан ж позбавляє пасажирів від доступу в салон холодного повітря, що проникає з відкриттям багажника.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *