Чим відрізняється салон від магазину

Купувати товари та послуги можна як в дешевих магазинах, так і в дорогих салонах. Зазначені заклади істотно відрізняються не тільки за рівнем цін, але і по оформленню, а головне — за цільовою аудиторією. Спробуємо виділити основні відмінності між категоріями і зробити висновки про те, наскільки істотна різниця.

Визначення

Салон — елітний заклад , що реалізує дорогі товари, що надає кілька видів ексклюзивних послуг, розташоване в стаціонарному приміщенні з концептуальним оформленням площі. Крім того, салон може демонструвати продукцію, призначену для оптових і роздрібних продажів в інших закладах.

Магазин — стаціонарний, тимчасовий або пересувний об'єкт, який здійснює роздрібну та дрібнооптову торгівлю товарами народного споживання, який надає послуги відвідувачам. Точка обов'язково має певним запасом продукції, що зберігається або на складі, або в основному приміщенні.

Порівняння

Таким чином, з визначень помітно, що салон — це завжди стаціонарний об'єкт, розташований в приміщенні. Він може демонструвати елітні товари (автомобілі, дизайнерські прикраси, одяг), а також надавати різні послуги (салон краси, ательє). Магазин же може бути тимчасовим (сезонна торгівля) і пересувним (автолавка), а також займатися виключно реалізацією продукції.

 Чим відрізняється салон від магазину

< p>Послуги, що надаються спрямовані на підвищення продажів (наприклад, нарізка продукції, упаковка товарів, розігрів їжі). У салоні площа не прийнято економити, так як підвищена увага приділяється експозиції зразків і зручності клієнтів. У магазині товари виставляються таким чином, щоб на кожному квадратному метрі можна було розмістити максимальну кількість продукції.

Висновки TheDifference.ru

  1. Розташування. Салон завжди знаходиться в стаціонарному приміщенні, в той час як магазин може бути сезонним або пересувним.
  2. Особливості діяльності. Магазин спрямований на реалізацію товарів, салон & # 8212; ще й на їх демонстрацію, або на надання низки послуг.
  3. Оформлення. У магазині підвищена увага приділяється функціональності, в салоні — естетиці.
  4. Цільова аудиторія. Магазини орієнтовані на гранично широке коло клієнтів, салони — на заможних осіб, які цікавляться представленими товарами.
  5. Обслуговування. Основне завдання продавця в магазині — реалізувати якомога більше товарів, в салоні — завоювати прихильність клієнта, дати йому консультації з різних питань.