Чим відрізняється прогулянкова коляска від тростини

Коляски для малюків бувають різними за типом і окремими характеристиками. Розібратися у великій кількості таких пристроїв часом буває непросто. Наприклад, багатьох цікавить, чим відрізняється прогулянкова коляска від тростини. Спробуємо це з'ясувати.

Визначення

прогулянковий називають коляски окремої категорії. Вони призначені для переміщення дітей, вже навчилися сидіти. Однак у багатьох моделях спинку можна відкидати майже до горизонтального положення, щоб дитина при бажанні ліг і заснув. Прогулянковий варіант також передбачений в трансформерів і модульних універсальних конструкціях.

Чим відрізняється прогулянкова коляска від тростини

візок

коляска-тростина — пристрій з розряду прогулянкових, що має особливий механізм складання.

< img class = "aligncenter" src = "/wp-content/uploads/chem-otlichaetsja-progulochnaja-koljaska-ot-trosti-872c6f7.jpg" alt = "Чим відрізняється прогулянкова коляска від тростини" />

Коляска-тростина

Порівняння

Виходячи з класифікації, відміну прогулянкової коляски від тростини полягає в тому, що перший варіант розглядається як окрема категорія виробів, а тростина — це підвид таких пристроїв.

Прогулянкові коляски в цілому можуть мати різні параметрами. Серед них є утеплені, прохідні моделі, які стануть в нагоді і взимку. Самі по собі ці вироби досить громіздкі. Зате вони просторі і дозволяють вільно розташуватися тепло одягненого малюкові. Зручним доповненням тут є місткий кошик.

Є також менш масивні «прогулянки», в яких, проте, передбачені практично ті ж функції, що є у важкоатлетів. Разом з тим випускаються і дуже легкі, розраховані виключно на теплий сезон моделі. Часто (але не завжди) вони являють собою тростини. Таку назву позначає певний спосіб складання.

Найелементарніші коляски даного різновиду складаються з тканини, закріпленої на полегшеному пластиковому або алюмінієвому каркасі. У них дитина може тільки сидіти. Жорстка спинка при цьому відсутня. Немає і відсіку для покупок. Крім того, такі зразки найменш стійкі.

Однак безумовним плюсом згаданих конструкцій є їх невагомість і компактність в складеному вигляді. Даний варіант зручний, наприклад, коли потрібно добігти з малюком до найближчого магазину або в разі регулярних поїздок на громадському транспорті.

Але варто підкреслити, що тростину — це лише принцип складання. Коляски з таким механізмом не завжди гранично прості, як описано вище. У деяких тростин спинка тверда і може встановлюватися майже горизонтально. А є зразки капітальні та досить вагомі, але в них передбачений все той же спосіб трансформації.

Відповідь на питання, в чому різниця між прогулянкової коляскою і тростиною, можна доповнити ще одним фактом. Справа в тому, що ручка більшості «прогулянок» суцільна. А ось тростину зазвичай має два роздільних власника. Повноцінно управляти нею однією рукою, що допустимо з іншими моделями, дуже складно. І цей нюанс теж в якійсь мірі важливий.