Чим відрізняється «Нутрилон» від «Малятка»

Вибрати дитячу суміш в наші дні інколи нелегко. Адже варіантів такої продукції випускається більш ніж достатньо. Розглянемо два з них, а точніше, з'ясуємо, чим відрізняється «Нутрилон» від «Малятка».

Загальні відомості

Виробник у названих сумішей загальний — компанія «Нутриція». Виготовлення дитячого харчування — це одна з її головних спеціалізацій. Результатом проведених досліджень і розробок стали продукти, корисні і максимально схожі за складом на грудне жіноче молоко.

І в «Нутрилон», і в «Малятку» містяться компоненти, що сприятливо впливають на травлення і обмін речовин, а також зміцнюють імунітет. В суміші включені важливі вітаміни. А ось присутність шкідливих добавок (консервантів, барвників та іншого) там неприпустимо.

Порівняння

Обидві суміші є придатними для введення прикорму або використання в якості основи дитячого раціону. Ці продукти містять багато однакових компонентів. Однак деяка відмінність «Нутрилон» від «Малятка» в плані їх складу все-таки є, що позначається на певних характеристиках сумішей.

Наприклад, у «Малятка» більш виражений солодкий смак. На вигляд такий порошок світліше. А у «Нутрилон» вловлюється запах риб'ячого жиру. Розлучається харчування в обох випадках добре. Правда, для розчинення «Малятка» краще взяти рідина більш підігріту. У згаданій суміші також можуть бути присутніми сліди глютену. В цілому це не повинно насторожувати, адже названий білок сам по собі нешкідливий. Ігнорувати подібну особливість не слід, тільки якщо у дитини спостерігається непереносимість даної речовини, що зустрічається виключно рідко.

Зазвичай питання, в чому різниця між «Нутрилон» і «Малюткою», виникає в зв'язку з тим, що перша суміш стоїть незрівнянно дорожче. Чим пояснюється такий факт при великому схожості складу? Ймовірно, певну роль тут відіграє країна-виробник. «Нутрилон» — закордонний фірмовий продукт. Він проводиться в Нідерландах, де заснована «Нутриція», а також в Німеччині і Голландії. «Малютка» виготовляється в Росії, а значить, витрати на дальній перевіз і деякі податки відсутні.

Має значення і упаковка. «Нутрилон» фасують найчастіше в зручні бляшані ємності:

 Чим відрізняється & laquo; Нутрилон & raquo; від & laquo; Малютки & raquo;

Нутрилон

«Малютка» розподіляється по коробках з картону:

Чим відрізняється & laquo; Нутрилон & raquo; від & laquo; Малютки & raquo;

Малютка

В будь-якому випадку орієнтуватися слід на відчуття своєї дитини. Іноді більш доступну у фінансовому відношенні суміш малюк сприймає краще дорогих аналогів. А буває, доводиться перепробувати кілька недешевих продуктів, перш ніж знайдеться той, що не викликає погану реакцію. У цьому питанні все індивідуально.