Чим відрізняється мотоцикл Дніпро від Уралу

Легендарні і таємничі мотоцикли Дніпро і Урал & # 8230; Загадкові для більшості людей вони тим, що два мотоцикли різних заводів практично однакові з точки зору недосвідченого байкера. У всіх тонкощах, схожості і відмінності цих мотоциклів зможуть розібратися тільки досвідчені фанати двоколісної техніки. Як же бути недосвідченому мотоциклістові і просто цікавого людині? Прочитавши цей огляд, цілком можна скласти загальне уявлення.

Визначення

Дніпро — український важкий мотоцикл виробництва Київського мотоциклетного заводу.

Чим відрізняється мотоцикл Дніпро від Уралу

мотоцикл & # 171; Дніпро & # 187;

Урал — важкий російський мотоцикл виробництва Ирбитского заводу.

Чим відрізняється мотоцикл Дніпро від Уралу

мотоцикл & # 171; Урал & # 187;

Порівняння

В даному випадку варто почати з їх подібності: обидва мотоцикли мають один прототип — німецький BMW-R71. У 40-і роки XX століття випуск першої моделі радянського аналога німецького байка під індексом М-72 був налагоджений в Ирбите, а в 1951 р & # 8212; і в Києві. Волею доль зараз ці міста розташовані в різних державах, що ще більше плутає обивателів в причинах подібності мотоциклів.

Незважаючи на гадану абсолютну схожість і взаємозамінність багатьох деталей, Дніпро і Урал все ж мають відмінності навіть у зовнішньому вигляді. Так, форми переднього крила, бензобака і здвоєного сідла у Дніпра і Уралу різні.

Якщо говорити про комплектуючих, то коробка передач Дніпра довше ураловскіх. Основна частина відмінностей криється в двигунах. Так, колінвал Уралу — складовою, нерозбірний, Дніпра — цілісний. Колінвал Уралу вважається більш невибагливим до важких умов експлуатації, а Дніпра — більш ремонтопрігодним, але варто враховувати відсутність повноцінного масляного фільтра.

Маслосистема Дніпра вважається більш продуктивної, плюсом також є наявність сигнальної лампочки, що повідомляє про аварійний тиску масла. Насос Дніпра обладнаний редукційним клапаном, схильним до засмічення.

Циліндри Дніпра можуть бути алюмінієвими з гільзою і чавунними, Уралу — алюмінієвими з залитої в циліндр гільзою. Таку гільзу випрессовать не можна, а тільки вирізати. Алюмінієві циліндри краще відводять тепло.

Клапанні кришки Дніпра незграбні, Уралу — овальної форми. Головки циліндрів Уралу і Дніпра невзаємозамінні.

Висновки TheDifference.ru

  1. Дніпро — важкий мотоцикл українського виробництва, який випускається в г. Киев.
  2. Урал — єдиний важкий мотоцикл російського виробництва, що випускається в м Ирбит.
  3. Основні відмінності в екстер'єрі — бензобак, переднє крило, здвоєні сідло.
  4. КПП Уралу коротше дніпровської.
  5. Коленвал Уралу — складовою, Дніпра — цілісний.
  6. У Дніпра є лампа тиску масла.
  7. Форми клапанної кришки мотоциклів різні, як і конструкція циліндрів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *