Чим відрізняється моновприск від інжектора

Купівля автомобіля — дороге придбання і дуже відповідальний процес. Він полягає не тільки у виборі марки і моделі автомашини, а й в обліку цілого ряду інших параметрів і характеристик. До числа таких особливостей відноситься вибір системи подачі палива.

Багато автолюбителів чули про моновриску і інжекторі, але слабо представляють різницю між ними, хоча це дуже цінні знання, нерідко впливають на вибір авто і його подальшу експлуатацію.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки TheDifference.ru

Визначення

моновриску — це один з видів инжекторной подачі палива, здійснюваної у впускний колектор за допомогою єдиної форсунки для всіх циліндрів.

Інжектор є системою розподіленого типу, при якій впорскування палива виробляється індивідуально до кожного з циліндрів.

Порівняння

Важливо розуміти, що моновприск за своєю суттю є тим же інжектором. Принцип дії двох підвидів однієї системи однаковий. Їх основна відмінність полягає в тому, що в моновриску є лише одна форсунка, від якої паливо подається до циліндрів.

Чим відрізняється моновприск від інжектора

Інжектор

при цьому паливна суміш проходить різну відстань до циліндрів, що не забезпечує її рівномірного розподілу в кожному з них.

Інжектор ж завдяки наявності форсунок по числу циліндрів і оригінальної конструкції забезпечує розподілене уприскування палива. Такий пристрій гарантує інжектору кращі показники, ніж у моновриску, в першу чергу це стосується економічності.

Інжекторна система сучасніша, ніж моновприск, але і вважається більш складною. При цьому інжектор перспективний в плані удосконалень. Існує модифікований інжектор, в якому подача палива проводиться під високим тиском безпосередньо в камери згоряння, що забезпечує ще більш точне дозування. Моновприск таким пристроєм похвалитися не може.

Висновки TheDifference.ru

  1. моновприск — це система подачі паливної суміші за допомогою однієї форсунки в усі циліндри;
  2. Інжектор — система харчування двигуна, в якій число форсунок відповідає кількості циліндрів;
  3. моновриску вважається застарілим в порівнянні з інжектором, але конструкція інжектора складніше;
  4. Інжектор економічніше, ніж система моновриску;
  5. Інжектор буває розподілене і з прямою (безпосередньою) подачею палива.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *