Чим відрізняється моноблок від підсилювача

Більшості автовласників після незначного часу з моменту покупки автомобіля штатної аудіосистеми стає недостатньо. Потужність автомагнітоли залишає бажати кращого, і тоді постає питання про використання зовнішнього підсилювача, що збільшує потужність системи заради поліпшення якості звуку і підвищення гучності. В процесі вибору підсилювачів можна зіткнутися з представленими на вітринах моноблоками і підсилювачами із зазначенням числа каналів (найчастіше чотири, трохи рідше два, все менше три, п'ять, шість).

Визначення

Підсилювач & # 8212; в контексті застосування в автоакустики являє собою прилад для посилення звукової частоти за рахунок посилення електричних коливань.

Моноблок & # 8212; в контексті застосування в автоакустики є одноканальний підсилювач звукової частоти.

Порівняння

Різниця між моноблоком і підсилювачем представляється різницею між загальним і приватним. Моноблок & # 8212; такий же підсилювач, як двоканальні і чотирьохканальні (найбільш популярні) підсилювачі, але володіє рядом власних характеристик. Моноблоком одноканальний підсилювач називають через можливість застосовувати приставку «моно», що однозначно вказує на єдиний канал пристрою.

Моноблоки, в відрізните від інших видів підсилювачів, використовуються для підключення сабвуферів, і підсилюють низькочастотні баси. Тому одноканальні підсилювачі часто називають басовими. Моноблоки розраховані на низкоомную & # 8212; в 1 Ом & # 8212; навантаження, саме при дотриманні цієї умови на виході виходить висока потужність при мінімальному навантаженні на електромережу автомобіля. Для 2 Ом і 4 Ом низькочастотні підсилювачі купувати вже менш доцільно. До моноблоку не підключати колонки, інші види підсилювачів при наявності достатнього числа каналів дозволяють комбінувати підключення колонок і сабвуферів.

Чим відрізняється моноблок від підсилювача

Підсилювач. Автоакустика

Відповідно до класифікації електропідсилювач, моноблоки сьогодні характеризуються класом D, тобто відрізняються високою потужністю і низькою якістю звуку. Для підключення сабвуфера якість звуку може вважатися абсолютно незначною характеристикою. Інші підсилювачі в бюджетному сегменті мають клас AB (середнього рівня показники), в сегменті hi-end & # 8212; клас A (висока якість звуку і мала потужність).

Висновки TheDifference.ru

  1. Моноблок & # 8212; це один з видів підсилювача.
  2. Моноблок передбачає один канал підключення, інші види підсилювачів & # 8212; кілька.
  3. До моноблоку підключається тільки сабвуфер, до підсилювачів & # 8212; колонки і сабвуфер.
  4. Моноблок підсилює баси.
  5. Клас моноблока переважно D, клас підсилювачів & # 8212; A або AB.
  6. Для підсилювачів важливо якість звуку, для моноблока & # 8212; потужність на виході.