Чим відрізняється менеджер від продавця

Зайшовши в сучасний магазин, ми тут же стикаємося з послужливими дівчатами та молодими людьми, готовими надати повну інформацію про товар. На бейджиках одних — слово «менеджер». Але чи є різниця між двома цими співробітниками, якщо, по суті, вони виконують одну й ту ж функцію — займаються реалізацією продукції? Спробуємо з'ясувати, чим відрізняється менеджер від продавця.

Визначення

Менеджер — керуючий або керівник, який відповідає за конкретний напрямок діяльності компанії. Може спеціалізуватися на підборі персоналу, зв'язках з громадськістю, інвестиціях, рекламі, фінансах, продажах і т. Д. Існують також і топ-менеджери, на плечі яких лягає процес управління цілою компанією. Крім безпосереднього керівництва, в список функцій такого співробітника входить планування, організація, мотивація і контроль.

 Чим відрізняється менеджер від продавця

Менеджер

Залежно від рівня менеджери поділяються на три категорії: співробітники нижчого, середнього і вищого ланок. Перша ніша є найчисленнішою і включає в себе молодших начальників (майстрів, завідуючих відділами, кафедрами і т. Д.) Над ними стоять менеджери середньої ланки: їх уже сміливо можна назвати керуючими. До вищого же керівництву відносяться директора і голови рад, яких навіть у великих компаніях одиниці.

Продавець — людина, що займається реалізацією товарів або послуг за грошову винагороду. Кінцевою метою його діяльності є укладання угоди з покупцем для отримання прибутку. Сьогодні все частіше до терміну «продавець» додають приставку «консультант». До завдань цього співробітника входить не тільки реалізація товару, а й інформування покупця про його особливості і характеристики. Щоб влаштуватися на дану посаду, не обов'язково володіти спеціальними знаннями і навичками. Потрібно лише розбиратися в продукті і вміти описувати його таким чином, щоб відвідувачеві захотілося зробити покупку.

 Чим відрізняється менеджер від продавця

Продавець

Порівняння

Перерахуємо відмінні риси кожної з розглянутих професій. Почнемо з того, що продавець загнаний в жорсткі рамки правил і бізнес-процесів. Йому даються плани «зверху», які він повинен виконувати. У разі непередбачених ситуацій він не може відхилитися від правил і проявити ініціативу. Кожен свій крок він зобов'язаний узгоджувати з начальством. Також продавець не здатний впливати на ціноутворення, встановлювати розмір знижок. Це не лежить в його компетенції. Головне завдання подібного співробітника — продаж товару, яка іноді супроводжується консультуванням клієнтів. Влаштуватися продавцем цілком може людина без вищої освіти. Потрібно лише мати приємну зовнішність і добре поставлену мова.

Що ж стосується менеджера, то дана професія вважається дуже різноплановою. Вона може ставитися як до області продажів, так і до будь-якої іншої сфері, будь то реклама або туризм. Головна відмінність менеджера від продавця полягає в тому, що перший співробітник є управлінцем. Це означає, що зазвичай за ним закріплюється кілька підлеглих. Для менеджерів не розробляються плани, які ті повинні виконувати, перед ними ставляться цілі. А яким чином їх досягати, вирішує сам співробітник. Крім того, менеджери мають право впливати на ціноутворення (вводити і розраховувати знижки), але при цьому вони несуть повну відповідальність за фінансові результати. Даний працівник може сам приймати оперативні рішення, не погоджуючи їх з начальством.

Таким чином, менеджер не просто продає товар, він ще й займається обслуговуванням клієнтів, піклується про їх залучення і збереження. Найчастіше до функцій працівника також входить аналіз попиту на продукцію, оцінка потреб покупця, забезпечення зростання прибутковості підприємства, мотивація співробітників на професійний розвиток і т. Д. З усього цього випливає, що менеджер повинен володіти цілим багажем знань і навичок. Відповідно, на цю посаду беруть людей з профільною освітою, що володіють досвідом роботи в сфері діяльності компанії. При відсутності останнього співробітників спочатку ставлять на місце продавця-консультанта, обіцяючи їм перспективу кар'єрного росту.

Підіб'ємо підсумок, в чому різниця між менеджером і продавцем.

Таблиця

Продавець Менеджер
Його діяльність лежить виключно в сфері продажів Різнопланова професія, яка поширюється на безліч сфер
Підлеглий Управлінець
Головне завдання — продаж товару Займається не тільки реалізацією товару, а й обслуговуванням, залученням і утриманням клієнтів
Працює на основі розробленого керівництвом плану Йде до поставленої мети самостійно обраним шляхом
Не може відхилятися від правил і проявляти ініціативу Має право приймати оперативні рішення, не погоджуючи їх з начальством
Чи не впливає на ціноутворення Може вводити знижки і встановлювати їх розмір
До претендентів вакансії не пред'являється високих вимог Посада передбачає наявність профільної освіти та досвіду роботи в сфері діяльності компанії