Чим відрізняється Лексус від Тойоти

Практично кожен Lexus має свого близнюка під маркою Toyota. Зовні ці автомобілі дуже схожі, але власники Лексусів пишаються своїми машинами і з презирством поглядають на аналоги-Тойоти. Хоча коріння обох цих марок з однієї і тієї ж країни — Японії.

Визначення

Тойота — найбільший японський автомобільний бренд , що випускає всесвітньо відомі автомобілі з однойменною назвою.

Лексус — це підрозділ японського концерну «Тойота», яке виробляє автомобілі преміум-класу для певного сегмента світового ринку.

Порівняння

З одного боку, Лексус — це і є Тойота . Lexus є дочірньою компанією бренду і спочатку був задуманий для просування продукції на північноамериканському ринку.

Всі автомобілі марки Лексус мають свої прототипи з шильдиком «Тойота». Однак у Лексуса і Тойоти є істотні відмінності, що характеризують особливості автомобілів, що випускаються цими брендами.

 Чим відрізняється Лексус від Тойоти

Lexus LX 570

Лексус — це елітні представницькі автомашини. Вони відрізняються від Тойот підвищеною комфортністю. Крім того, Лексуси максимально обладнані новітньою електронікою та іншою корисною начинкою.

Оздоблення салону Тойот найчастіше з недорогих матеріалів, а Лексусів — ексклюзивна з використанням натурального дерева та інших дорогих складових. Ці машини покликані підкреслювати приналежність свого власника до еліти, виділяти його.

Тойоти ж орієнтовані на середній клас автолюбителів. Цільова аудиторія бренду «Лексус» — процвітаючі забезпечені люди. Ціна на будь-яку модель Lexus набагато вище, ніж на аналогічний автомобіль Toyota.

Висновки TheDifference.ru

  1. Тойота — відомий японський бренд, що випускає широку лінійку автомобілів середнього цінового сегмента.
  2. Лексус — підрозділ концерну Тойота, що виробляють автомобілі еліт-класу для забезпечених клієнтів.
  3. Лексус — люксові автомобілі преміум-класу.
  4. Тойота — машини, розраховані на середньостатистичного покупця.
  5. Оздоблення салонів Лексусів відрізняється розкішшю.
  6. Електронна начинка і інший функціонал Лексусів максимальні.
  7. Тойота коштує набагато дешевше Лексуса.
  8. Покупці Lexus платять не тільки за саму машину, але і за престиж, шарм бренду.