Чим відрізняється Лада Гранта від Лади Калини

На прихильників продукції російського автопрому не так вже й мало. Порівняно недорогі і пристосовані до непростих російських дорогах автомобілі, які відрізняє висока ремонтопридатність і доступні ціни на запчастини, користуються попитом, незважаючи на високий рівень конкуренції з транспортними засобами, які імпортуються з країн Європи, Азії та Америки. Але як зробити оптимальний вибір, наприклад, між Ладою Калиною і Ладою Гранта?

Визначення

Лада Калина — російський автомобіль, що випускається ВАТ «АвтоВАЗ» з 2004 року. Його 8 або 16-клапанні двигуни розраховані на споживання бензину з октановим числом 95. Він укомплектований 13-15 дюймовими колесами на штампованих дисках і механічною коробкою передач.

Чим відрізняється Лада Гранта від Лади Калини

Лада Калина

Лада Гранта — російський автомобіль, що випускається ВАТ «АвтоВАЗ», який представляє собою чотиридверний передньопривідний седан, який розроблений на базі Лади Калини. Серійне виробництво Лади Гранти розпочато в 2011 році.

 Чим відрізняється Лада Гранта від Лади Калини

Лада Гранта

Порівняння

Вона обумовлена ​​тим, що конструктори, створюючи Ладу Гранту, прагнули не тільки усунути недоліки, властиві Ладі Калині, але і зробити нову модель автомобіля більш дешевою. Це їм вдалося: базова версія Лади Гранти приблизно на 50 тисяч дешевше Лади Калини.

Ладу Гранту відрізняє також більш сучасна платформа. Жорсткість каркаса кузова збільшилася на 12%, модернізована рульова рейка (вона встановлюється на весь модельний ряд за винятком базової комплектації): до упору кермо робить 3,1 обороту, в той час як у Лади Калини цей показник дорівнює 4,02 оборотів.

Конструкторам вдалося поліпшити керованість Лади Гранти за рахунок встановлення більш потужних стабілізаторів поперечної стійкості. На передній підвісці стійки отримали нахил, аналогічний нахилу мотоциклетної вилки — 2 ° 25 ', на задніх колесах розвал дорівнює 1 °, позитивне сходження становить 10 хвилин (майже такі ж характеристики у Mazda 3).

Пристрій блок-фар Лади Гранти простіше, ніж у Лади Калини. Там використовуються лампи Н4, в той час як для Лади Калини необхідні більш дорогі Н7. Також у Лади Гранти бампер і решітка радіатора виконуються як єдиний елемент (як і у європейських і азіатських бюджетних автомобілів), у Лади Калини це два окремих елемента, що не дає істотних переваг, але підвищує вартість збірки автомобіля. Є й інші зміни конструкції, в результаті яких кількість деталей для передньої частини Лади Гранти скорочено.

Фарбування Лади Гранти проводиться на сучасному німецькому обладнанні фірми PPG Helios, яке закуплено ВАТ «АвтоВАЗ» спеціально для виготовлення цієї моделі. Це робить її менш схильною до корозії і дозволяє значно довше зберігати первісний колір фарби.

Одним з основних недоліків Лади Калини є високий рівень шуму. Відгуки покупців свідчать, що у Лади Гранти рівень шумоізоляції дозволяє навіть на високій швидкості розмовляти напівголосно.

Висновки TheDifference.ru

  1. Лада Гранта дешевше, ніж Лада Калина.
  2. Лада Гранта має більш сучасну платформу і кращу керованість.
  3. більш простий пристрій блок-фар і інших елементів Лади Гранти дозволило істотно знизити її вартість не на шкоду якості і безпеки.
  4. більш якісна фарбування Лади Гранти робить її більш стійкою до корозії і дозволяє довше зберігати естетичний вигляд.
  5. Ладі Калині притаманний високий рівень шуму, в Ладі Грант можна з комфортом розмовляти навіть на великій швидкості.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *