Чим відрізняється купе від седана

Значення кузова автомобіля важко переоцінити — він несе масу як практичних, так і естетичних функцій. Сучасна промисловість радує нас великою різноманітністю кузовів на будь-який смак.

Одним з найпопулярніших є седан, але і купе користується успіхом у багатьох водіїв. При цьому важливо розуміти, чим відрізняється купе від седана, адже автомобіль — дороге придбання, яке буде зі своїм власником не один рік.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки TheDifference.ru

Визначення

Купе — закритий пасажирський тип кузова з двома дверима і одним рядом сидінь (або присутній задній ряд обмеженою місткості).

Чим відрізняється купе від седана

Купе Audi TT

Седан — наймасовіший тип кузова з двома (трьома) рядами повнорозмірних сидінь, задні двері завжди відсутній.

 Чим відрізняється купе від седана

Седан Mercedes-Benz S600

Порівняння

В першу чергу, в характері, якщо так можна сказати про тип кузова. Купе найчастіше має спортивний, іноді навіть агресивний, хижий вид. Друга важлива відмінність — кількість дверей. У купе їх всього дві, тоді як у седана — всі чотири. Дводверні седани зустрічаються рідко. Зате двері купе більше за розмірами і масивніше.

В седані обов'язково присутні два ряди повнорозмірних сидінь, а в купе — найчастіше за все один. Навіть якщо в купе є заднє сидіння, воно мало за розмірами і комфортно лише для дітей. Зате обсяг багажника купе звичайно трохи більше, ніж у седана.

Посадка на задні сидіння в купе утруднена і незручна — водієві та людині праворуч від нього доведеться вийти, щоб пропустити в салон пасажирів. З седаном таких проблем не виникне. В купе все продумано для максимальної зручності двох чоловік — водія і одного пасажира, який сидить поруч з ним.

Конструктивні особливості купе такі, що цей тип кузова міцніше, жорсткіше, ніж седан.

Висновки TheDifference.ru

  1. Купе — тип кузова з двома дверима, найчастіше спортивного вигляду; задній ряд сидінь або відсутній, або обмеження місткості для дорослої людини.
  2. Седан — найпопулярніший тип кузова з чотирма дверима і повнорозмірними сидіннями.
  3. Посадка в купе задніх пасажирів незручна і вимагає попередньої висадки людей з передніх сидінь.
  4. купе максимально комфортно для водія і переднього пасажира.
  5. багажник купе зазвичай більше за обсягом, ніж багажник седана.
  6. Кузов типу «купе» міцніше седана через особливості конструкції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *