Чим відрізняється ксенон від біксенона

Автомобілісти практичні. Вони завжди намагаються забезпечити повну безпеку при русі. Це особливо актуально в нічний час, коли видимість сильно обмежена. До того ж водінню сильно заважають сліпучі фари зустрічних машин. Були часи, коли встановлювалися додаткові фари на автомобіль. Адже серйозні аварії часто трапляються через нестачу освітлення. Але в наші дні ця проблема вирішується іншим способом. З'явилися газорозрядні лампи, які мають унікальні показники, збільшуючи яскравість майже в 3 рази. Це ксенонові лампи, в яких використовується інертний газ. Розрізняють ксенонові і біксенонові лампи. Так в чому ж різниця між ними?

Визначення

Ксеноновая лампа наповнена газом, від звичайних ламп вона відрізняється головним чином тим, що не має нитки розжарювання. Принцип роботи лампи полягає в наступному: між двома електродами проходить висока напруга, це викликає світіння газу, що знаходиться в лампі. Ксенонова лампа має постійним випромінюванням, змінювати його напрямок не здатна.

 Чим відрізняється ксенон від біксенона

біксенонові лампа є тією ж ксеноновим лампою, але забезпечена механізмом, який може міняти напрям світіння. У ролі такого механізму виступає металева шторка, яка переміщається під дією магніту, відкриваючи при цьому різні ділянки лампи.

Чим відрізняється ксенон від біксенона

Порівняння

У чому ж відмінності біксенонових ламп від ксенонових? Якщо говорити по-простому, то ксенонові лампи можуть давати тільки ближнє світло, а ось технологія біксенонових ламп влаштована таким чином, що світло тут можна перемикати з ближнього на дальній. Біксенонове освітлення побудовано на зміні фокусної відстані (дальній і ближній фокус) звичайної лампи Ксенону, яка може змінювати своє положення, використовуючи «плаваючу колбу» або перемикає рефлектор-шторку.

Ксеоновий фарами оснащуються представницькі автомобілі, які обладнані мало не проблисковими маячками. Такі фари забезпечують відмінне освітлення дороги. Замінивши звичні галогенки на Ксеон, ви просто здивуєтеся, як могли пересуватися без них раніше. Не забувайте, що яскравість світла — неодмінна умова безпечної їзди. Світло таких ламп не засліплює зустрічних водіїв, вони дуже економічні і служать мінімум два роки.

У ксенону і біксенона принцип формування світіння однаковий, за показниками яскравості світіння, надійності і економічності вони не розрізняються. Але якщо у вашій машині не передбачена роздільна оптика, є сенс звернути увагу на біксеоновие лампи. Встановити їх можна і самостійно, якщо слідувати інструкції. При покупці варто звернути увагу на позначення цоколя лампи.

Висновки TheDifference.ru

  1. Биксенон в одному корпусі поєднує і дальній, і ближнє світло.
  2. У біксенона перемикання проводиться механізмом, який здатний змінювати напрямок світла.
  3. биксенон коштує дорожче, ніж ксенон.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *