Чим відрізняється кросовер від паркетника

З огляду на російські погодні та дорожні умови, все більшої актуальності набувають автомобілі з підвищеною прохідністю: паркетники і кросовери. Найчастіше автолюбителі, відповідаючи на питання, в чому ж різниця між двома типами авто, відповідають, що її просто не існує, що це одне і те ж, тільки назване різними словами. Ця думка є помилковим, так як між паркетником і кросовером різниця є, причому вона безпосередньо впливає на правильний вибір автомобіля.

Визначення

кросовер прийнято вважати поєднання класичного позашляховика з легковим автомобілем підвищеної комфортності (преміум-класу). Кросовер відрізняє хороша прохідність, спортивний зовнішній вигляд, до того ж він в більшості випадків оснащений повним приводом. Автомобіль з потужним мотором і гарною керованістю практично ідеально впишеться в будь-які умови, хоча, звичайно, зі складним бездоріжжям він справляється гірше позашляховика. Тому стихія кросовера — асфальтовані дороги, хоча машина без проблем проїде і по грунту, і ж по трасі, що буяє невеликими вибоїнами.

 Чим відрізняється кросовер від паркетника

Dodge Journey & # 8212; типовий представник класу кросоверів

Паркетник за великим рахунком — це автомобіль для сімейних поїздок, салон якого відрізняється великим простором. Тому його основна функція полягає в зручності поїздки пасажирів, ніж у підкоренні бездоріжжя. Дуже часто паркетниками називають недорогі японські автомобілі з переднім приводом, які відмінно впораються з їздою по нормальній дорозі без різних труднощів (ями, вибоїни, вибоїни). Паркетники і кросовери мають велику схожість у зовнішності, однак в іншому у них можна знайти дуже багато різних відзнак.

Чим відрізняється кросовер від паркетника

Chevrolet TrailBlazer & # 8212; типовий представник класу паркетників

Ознаки відмінності

Практично ідентична зовнішність паркетника і кросовера створює ілюзію, що обидва автомобілі не мають відмінностей. На ділі це не так, ознаки відмінності є, і їх досить багато:

  • Кросовер — автомобіль з більшою прохідністю, ніж паркетник, який не потрібний у умовах реального бездоріжжя. В цьому плані кросовер значно ближче до класичного позашляховику.
  • У паркетника більш просторий салон, мета якого — підвищення комфортності пасажирів.
  • Кросовери оснащуються повним приводом, на відміну від паркетників, до того ж їх двигуни потужніші. Можна резюмувати, що кроссоверам більше підходить роль спортивного автомобіля.
  • Паркетник легше управляється, не має серйозних проблем з паркуванням навіть в міських умовах.
  • Середня вартість паркетника, як правило, нижче за аналогічний показник кросовера.

Висновки TheDifference.ru

  1. Кросовер має більшу прохідністю.
  2. Автомобілі досить сильно різняться в ціні (кросовер коштує дорожче).
  3. Різні призначення. Паркетник створений більше для сімейних поїздок.
  4. паркетник має більш просторий салон.
  5. Кросовер оснащений повним приводом, плюс має більш потужний мотор.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *