Чим відрізняється коляска-трансформер від модульної коляски

Якщо ви думаєте, що особистий транспорт буде потрібно вашій дитині не раніше вісімнадцяти, то глибоко помиляєтеся. Уже з народження ваш син буде потребувати у автомобілі, такому як коляска. На перший погляд все коляски схожі: чотири колеса, люлька, кошик для продуктів. Насправді ж у кожного виду колясок є якісні відмінності від інших. Найпопулярнішими зараз є два види колясок: трансформери і модульні коляски.

Трансформери не виходять з моди вже кілька десятиліть. Вони заслужили визнання батьків всього світу завдяки своїй здатності перетворюватися з лежачою коляски в прогулянкову.

Модульні коляски з'явилися на ринку порівняно недавно і є кілька модулів (люлька, автокрісло, прогулянковий модуль), які ставляться по черзі на одну раму.

Але відмінності між цими видами колясок є, і досить істотні.

< p> Зміст статті

  • Люлька
  • Прогулянковий блок
  • Колеса
  • Ергономічність
  • Висновки TheDifference .ru

Люлька

Трансформер — це дві коляски в одній. Для новонародженого в колясочний модуль вкладається полегшена люлька. Вона володіє міцним дном і тканинними бортами.

Люлька в модульних візках має міцний жорсткий каркас по всьому периметру, що дозволяє дитині перебувати в правильному анатомічному положенні під час сну. Найчастіше утеплена бавовняною тканиною.

Прогулянковий блок

Коляска-трансформер отримала свою назву саме завдяки своїй можливості перетворюватися з коляски для новонародженого в прогулянкову. Як тільки малюк навчиться сидіти, від колиски можна позбутися. Завдяки нескладному механізму коляска перетвориться в сидячу. Величезний плюс таких колясок & # 8212; регульоване положення спинки. Якщо дитина задрімав, спинку можна опустити до положення лежачи.

 Чим відрізняється коляска-трансформер від модульної коляски

коляска-трансформер

Прогулянковий блок в модульної візку більше нагадує змінне сидіння. Його легко встановити, просто знявши люльку. Крім того, багато модульні коляски мають третій знімний блок -автокрісло, яке може бути встановлено як в коляску, так і в автомобіль.

Чим відрізняється коляска-трансформер від модульної коляски

Модульна коляска

Колеса

Колеса трансформерів досить масивні і статичні. У небагатьох останніх моделей передні — поворотні. Шасі мають хорошу амортизацію.

Майже всі модульні коляски мають поворотні передні колеса. Для зменшення ваги і більшої маневреності, передні колеса роблять менше в діаметрі, ніж задні, але це впливає на амортизацію.

Ергономічність

У сучасному місті все більше молодих мам вважають за краще компактні автомобілі. Це саме можна сказати і до колясок. Більшість колясок-трансформерів досить масивні, мають значну вагу від 14 до 20 кг, а широке шасі часто не дозволяє завантажити їх в маленькі авто. Майже кожен трансформер призначений для дітей від народження до трьох років, але на практиці, чим важче ваше чадо, тим важче коляска. Приблизно в рік, коли середня вага дитини достігает10-14кг, коляска вагою в 20кг стає швидше тягарем, ніж зручним засобом пересування. Трансформери легко складаються, частіше в положення «книга», від чого місця в квартирі займають небагато.

Модульні коляски хороші тим, що вага залежить безпосередньо від ваги модуля. Саме шасі з колесами, на яке кріпиться модуль — легке, близько 8 кг. Люлька важить 4-6 кг, прогулянковий блок — 2 -4 кг. Виходить, що з ростом дитини вага коляски не стає важким, а полегшується, що є істотним плюсом. Щоб скласти коляску, потрібно спочатку зняти модуль, прикріплений до шасі.

Висновки TheDifference.ru

  1. Люлька в модульної візку більш жорстка, ніж люлька коляски- трансформера, і має правильну анатомічну форму.
  2. Прогулянковий блок в трансформере встановлюється шляхом нахилу спинки. Для установки прогулянкового блоку в модульну коляску, потрібно зняти з каркаса люльку. Крім того, деякі модульні коляски оснащені третім блоком — автокреслом.
  3. Колеса трансформерів рідко поворотні, зате мають відмінну амортизацією, на відміну від поворотних коліс модульної коляски.
  4. Коляски-трансформери важче модульних, але легше складаються.

Яка коляска краще: модульна або коляска-трансформер? Обговорюємо в коментарях!