Чим відрізняється «Газель» від «Соболя»

Горьковський автомобільний завод ГАЗ прославився випуском автомобілів «Волга», однак справжнє визнання отримала продукція заводу з появою комерційних автомобілів «Газель» і «Соболь». Кинувши побіжний погляд на обидва автомобілі, можна виділити велику схожість між ними. Однак при детальному розгляді з'ясовується, що ці машини абсолютно різні, і про їх відмінностях є сенс поговорити далі.

Визначення

«Газель» — серія малотоннажних автомобілів вітчизняного виробництва. Серед них вантажні автомобілі і мікроавтобуси, випуск яких було розпочато на зорі розвитку дрібного і середнього бізнесу — в 1994 році. «Газель» стала символом бізнесу середини 90-х. Незабаром автомобіль отримав заслужене визнання на теренах країн СНД, де було налагоджено його виробництво.

Чим відрізняється & laquo; Газель & raquo; від & laquo; Соболя & raquo;

ГАЗ-2705 ГАЗель-фургон

«Соболь» — малотонажний автомобіль, розроблений на базі «Газелі», але має істотні з нею відмінності, що дозволило виділити «Соболь» як самостійну одиницю. Перший «Соболь» вийшов з конвеєра в 1998 році, слідом з'явився «Баргузин», який став одним з найяскравіших представників цієї серії автомобілів.

Чим відрізняється & laquo; Газель & raquo; від & laquo; Соболя & raquo;

Фургон & # 171; Соболь & # 187;

Порівняння

Незважаючи на деяку схожість, в очі кидається відмінності, які стосуються основних робочих характеристик. Їх можна представити у вигляді таблиці (для зручності розглядаються характеристики цельнометаллического фургона):

< td> 17

Критерії для порівняння «Газель» «Соболь»
Довжина кузова, мм 5475 4880
Вантажопідйомність, кг 1500 1000
Пасажиромісткість, максимум людина 10
Передня підвіска пневмо пружинна
Задній міст двоскатний односхилий
Коробка передач механічна, п'ятиступінчаста механічна, п'ятиступінчаста
Повний привід можливо можливо

З огляду на головне призначення автомобілів (це вантажні та пасажирські перевезення), варто окремо зупинитися на відмінностях, які видно неозброєним поглядом. При виборі автомобіля треба чітко розуміти, яке завдання він повинен виконувати, зіставивши при цьому основні характеристики. Природно, ви не зможете завантажити в «Соболь» вантаж, який перевищує габаритні розміри його кузова або важить який більше 1 тонни. У цьому випадку на допомогу завжди прийде «Газель». Однак якщо вам належить перевозити дрібні партії малогабаритних вантажів по торговим точкам, де часто ускладнений під'їзд, то компактність «Соболя» буде в самий раз.

Що стосується «Газелі», то варто окремо поговорити про довгобазова моделі, яка має подовжений кузов, що зробило її незамінною в будівництві. Для сільського господарства ідеально підходить модифікація «фермер», що має дворядну кабіну. Слід зазначити, що «Газель» є незамінним транспортному засобом в цьому питанні і є найвідомішою маркою, що використовуються в якості маршрутних таксі, забезпечуючи міські та міжміські перевезення.

Що ж стосується «Соболя», то тут велику роль грає конструкція передньої підвіски. Її конструкція забезпечує плавність ходу і стійкість автомобіля на високих швидкостях. Якщо провести порівняння з іноземними аналогами, то це типовий мінівен, який наближений за своїми характеристиками до легкового автомобіля і є справжнім універсальним транспортом, який з однаковою ефективністю використовується як для сімейного відпочинку, так і для роботи.

Висновки TheDifference.ru

  1. « Газель »має значні габарити і велику вантажопідйомність.
  2. « Газель »здатна перевезти більше вантажу, але« Соболь »більш компактний і має краще управління.
  3. « Газель »здатна перевозити більшу кількість пасажирів, в той час як« Соболь »володіє підвищеним комфортом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *