Чим відрізняється виставка від ярмарки

Якщо ви є власником бізнесу, робите який-небудь товар або робите послуги населенню, вам необхідна реклама. Можна помістити її на білборді, радіо, телебаченні, дати оголошення в газету. Іншим ефективним способом роздобути покупців є участь у виставках і ярмарках.

Ярмарок — захід короткострокове, час від часу повторюється і, як правило, проходить в одному і тому ж місці. На ярмарку представлені зразки товарів і послуг багатьох підприємств, що належать одній або кількох галузях.

Головний задум ярмарки — продемонструвати споживачеві більшість товарів і послуг, пропонованих даною компанією, поширити про себе інформацію і, по можливості, зробити висновок угоди.

Виставка — це, перш за все, демонстрація досягнень свого підприємства. Крім комерційного інтересу, виставка передбачає дискусії, обмін досвідом, пошуки нових ідей. Виставки часто обмежуються якоюсь однією тематикою і, як правило, кожен раз проводяться в одному і тому ж місці.

Зміст статті

  • Основна мета виставки та ярмарки
  • Предмет діяльності виставки і ярмарки
  • Висновки TheDifference.ru

Основна мета виставки та ярмарки

Керівники підприємств від ярмарки чекають, в першу чергу, укладення великих угод або контрактів, сподіваються на можливість оптового продажу свого товару (послуги).

Чим відрізняється виставка від ярмарки

Страсбурзька ярмарок в Москві

Головна мета виставки — продемонструвати свої досягнення, встановити нові контакти, проінформувати бізнес про своє існування, сподіваючись в подальшому на довгострокові і прибуткові відносини.

Предмет діяльності виставки та ярмарки

Ознайомлення з новинками в галузі, обговорення наукової інформації із залученням фахівців, підписання договорів і укладення угод — саме в цьому полягає предмет діяльності виставки.

предмет діяльності ярмарки — організація реклами, надання послуги з укладання договорів, аналіз і підготовка інформації про товар.

Висновки TheDifference.ru

  1. На виставку привозять зразки продукції. На ярмарок — саму продукцію.
  2. Мета виставки — самореклама з подальшим укладенням договорів. Мета ярмарку — продаж акредитуючої товару.