Чим відрізняється бустер від автокрісла

Кожна мати намагається створити своїй дитині максимально комфортні і безпечні умови. Особливо, якщо це стосується безпеки на дорозі. Тут незамінним помічником для мам стає автокрісло. І якщо раніше наявність його в машині було суто особистою справою, то сьогодні — це обов'язкова умова перевезення дитини в автомобілі. Закон на боці дитини, тільки тяжкий вибір моделі, фірми-виробника і навіть забарвлення все одно ляже на тендітні мамині плечі. Дуже часто в магазинах мамам підросли дітлахів пропонують бустер замість звичного автокрісла. Яка різниця між першим і другим ми і спробуємо розібратися.

Різновиди автокрісел

Спеціальне автомобільне пристрій для перевезення дітей & # 8212; автокрісло з'явилося ще в тридцяті роки XX століття, але призначалося швидше для того, щоб дитина не відволікав батьків від управління автомобілем, ніж берегло від травмування. Зовсім скоро провідні виробники аксесуарів для дітей вдосконалили автокрісло, тепер його основною функцією стало забезпечення максимальної безпеки дитини під час поїздки і захисту від травм під час аварії. Сьогодні існує певний стандарт, з яким повинні відповідати автокрісла. З цього стандарту визначено п'ять різновидів автокрісел: автолюлька (0), автокрісло-переноска (0 +), група 1, група 2 і бустер. Це поділ грунтується на вікових особливостях дітей, їх зріст і вагу. Принципових відмінностей в будові між першими чотирма немає. Правда, люлька більше нагадує коляску, а перенесення фіксує дитини в напівлежачому положенні, у всіх цих видів автокрісел є одне спільне — дитина надійно закріплений в автокріслі з усіх боків. З бустером все трохи інакше.

Зовнішній вигляд і способи кріплення

Щоб зрозуміти принципову різницю між автокреслом і бустером, потрібно зрозуміти, що вони собою представляють. Зовні автокрісло нагадує звичайне крісло без ніжок. Воно забезпечене спеціальними ременями безпеки, які фіксують дитини в п'яти точках його тіла, не дозволяючи випасти з крісла навіть при ударі. Існують додаткові «зручності», наприклад, підлокітники, що регулюється по висоті спинка, знімний столик для іграшок. Всі ці додаткові аксесуари здатні вплинути на ціну автокрісла, але не на його безпеку. В автомобілі автокрісло кріпиться двома способами: стаціонарними автомобільними ременями безпеки або за допомогою системи Isofix, яка являє собою металеві замки, що кріпляться безпосередньо до сидіння. Але цими пристроями забезпечений не кожен автомобіль.

 Чим відрізняється бустер від автокрісла

Автокрісло

Якщо автокрісло можна порівняти зі звичайним кріслом, то бустер з табуретом. Тобто у нього відсутня спинка і бічний захист. У деяких моделях бустеров є підлокітники, але частіше немає. Взагалі, використання бустера може бути застосовано, якщо дитина досягла середнього шкільного віку, коли зростання ще не дозволяє користуватися стандартними ременями безпеки, а автокрісло вже мало. Бустер ж піднімає вашої дитини на зручну для пристібання ременями висоту. Хоча, з точки зору безпеки, відсутність бічного захисту, спинки і додаткових ременів все ж небажано.

 Чим відрізняється бустер від автокрісла

бустер

Висновки TheDifference.ru

  1. Бустер відноситься до категорії автокрісел для самого старшого віку.
  2. Автокрісло має додаткові ремені безпеки, в бустері дитина пристебнутий тільки автомобільними ременями.
  3. Автокрісло має бічний захист і спинку, бустер є сидіння без додаткових засобів безпеки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *