Чим відрізняється аутсорсинг від аутстаффінгу

В останні роки російська мова активно «збагатився» новими словами, запозиченими з іноземних культур. Це особливо яскраво проявилося в таких сферах, як менеджмент, торгівля і маркетинг. Аутсорсинг і аутстаффінг буквально 7-10 років тому не були знайомі навіть досвідченим керівникам, але вже зараз ці напрямки вважаються неймовірно перспективними для бізнесу. У чому відмінності між ними і яка форма підходить для різних компаній?

Визначення

Аутсорсинг — це делегування повноважень, форма організації праці, при якій непрофільні функції компанії передаються стороннім виконавцям. Найчастіше це ведення кадрових і юридичних питань, бухгалтерський облік, рідше — виробництво вторинної та допоміжної продукції, продаж товарів.

Аутстаффінг — форма працевлаштування, при якій персонал наймається однією організацією, але фактично надається «у тимчасове користування» іншої компанії. Це підходить для будь-яких сфер економіки, починаючи від виробництва і закінчуючи торгівлею.

Порівняння

Отже, загальні принципи поділу праці виявилися актуальними і для Росії. Так, аутсорсинг — це передача непрофільних функцій сторонньої компанії. Найчастіше це кадрове справа, бухгалтерський облік, правові послуги. Аутстаффінг — виведення персоналу за штат, коли працівник працевлаштований в одній фірмі, але фактично працює в іншій. При такій організації праці він має своє робоче місце, посадову інструкцію і отримує зарплату.

Чим відрізняється аутсорсинг від аутстаффінгу

Аутсорсер не входить в штат ні за яких умов. У нього гнучкий графік праці, відсутній робоче місце, а оплата проводиться за фактом. Варто відзначити, що обидві схеми в Росії знаходяться на межі закону, так як законодавча база в даній сфері перебуває в стадії освіти.

Висновки TheDifference.ru

  1. Форма праці. Аутсорсинг — це надання послуг або виконання робіт «під ключ», аутстаффінг — тимчасове надання персоналу для певних завдань.
  2. Наймання персоналу. При аутсорсингу з виконавцем укладається договір підряду, при аутстаффінгу персонал фактично працевлаштований в іншій компанії.
  3. Передача функцій. Для аутсорсингу характерні інтелектуальні завдання — бухоблік, кадрове справа, юридичний супровід, для аутстаффінгу — як складний, так і простий працю.
  4. Оплата праці. Аутсорсер отримує винагороду «за фактом», при аутстаффінгу персонал знаходиться «на зарплаті».