Чим відрізняються Nexia DOHC і Nexia SOHC

Невибагливі, економічні та дешеві Daewoo Nexia дуже популярні в Росії і користуються любов'ю і повагою багатьох наших співвітчизників. Це пов'язано з бюджетною моделлю і хорошим співвідношенням якості та ціни.

Nexia впевнено почуває себе в умовах російських доріг і є відмінним вибором в якості автомобіля для людей з достатком не вище середнього. Переваги моделі дозволяють їй успішно конкурувати з російськими авто.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки TheDifference.ru

Визначення

Nexia SOHC — автомобіль, розроблений німецькою компанією «Opel» на базі популярної моделі «Kadett», згодом модернізований південнокорейським брендом Daewoo.

У чому різниця між Nexia DOHC і Nexia SOHC

Daewoo Nexia SOHC

Nexia DOHC — рестайлінг першої версії (SOHC) седана, в результаті якого були внесені зміни в технічні характеристики автомобіля.

порівняння

Зовні ці моделі відрізняються, але головна особливість DOHC ховається під капотом. Стара версія обладнувалася силовою установкою об'ємом 1,5 л. Вона здатна видавати 75 к.с. і заснована на Двохклапанні системі з одним розподільним валом. Така конструкція морально застаріла і стала неефективною.

Тому в Nexia DOHC не тільки збільшили обсяг двигуна до 1,6 л, а й модифікували його конструкцію: два розподільних вала, а також по 4 клапана на один циліндр.

Крім того, були доопрацьовані системи запалювання, охолодження і уприскування палива. Також були внесені зміни в ходову частину і підправлений гальма, до якості яких власники першої версії висували претензії.

Nexia SOHC трохи економічніше рестайлінгової моделі в галузі витрати палива, але програє в динаміці і максимальній швидкості.

Висновки TheDifference.ru

  1. Nexia SOHC — популярний південнокорейський седан, вироблений в Узбекистані і поставляється в РФ.
  2. Nexia DOHC — модернізована версія першої моделі з новим двигуном.
  3. Двигун моделі SOHC морально застарів, а силова установка DOHC є більш прогресивною.
  4. Двигун моделі DOHC обладнаний двома розподільними і чотирма клапанами на кожен циліндр.
  5. у модернізованої Nexia були враховані зауваження автовласників і доопрацьовані багато систем, в тому числі гальмівна.
  6. Обсяг силової установки Nexia DOHC був збільшений і становить 1,6 л.
  7. Nexia DOHC динамічніше і швидше попередника, але витрачає більше палива.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *