Чим відрізняються Іридієві свічки від звичайних

Останнім часом виробники просто засипали світовий авторинок різноманітними типами свічок запалювання. Однак вітчизняні водії звикли до звичайних свічок і традиційно насторожено ставляться до інновацій. Серед них на особливу увагу заслуговують Іридієві свічки.

Багатьом автолюбителям про Іридієві свічки відомо лише те, що вони дорогі, а от про конкретні особливості і переваги все говорять багато і не завжди чітко і ясно. Так чи варто витрачатися на цю новинку, або ж по-старому обмежитися перевіреними звичайними свічками?

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки TheDifference.ru

Визначення

Звичайні свічки — це пристрій, що застосовується для займання паливо-повітряної суміші і створення мінівзрива, який штовхає поршні силової установки, які обертають колінчастий вал для приведення автомобіля в рух.

Іридієві свічки — це пристосування, аналогічне по виконуваних завдань звичайним свічок, але виготовлене із застосуванням сплаву особливого металу — іридію.

Порівняння

Головна відмінність полягає у використовуваному для виготовлення матеріалі — центральні електроди іридієвих свічок виготовляються із застосуванням редкоземельного металу іридію. Саме завдяки його властивостям ці свічки мають ряд переваг над звичайними.

У чому різниця між іридієві свічки від звичайних

Іридій характеризується відмінною міцністю і підвищеною температурою плавлення, тому електрод з напиленням з цього металу забезпечує значне продовження терміну служби пристрою.

Також незвичайна форма елементів іридієвої свічки: бічний електрод — клиновидний, а центральний — набагато менше по діаметру, ніж у звичайних свічок. Цим досягається потужне іскроутворення. Крім того, Іридієві свічки сприяють більш стабільній роботі двигуна автомобіля і краще запуску силової установки в морозні дні, ніж звичайні свічки.

Іридієві свічки економічніші в плані витрати палива і забезпечують двигуну більше підвищення потужності, ніж звичайні свічки. Єдині недоліки іридієвих свічок — дорожнеча і примхливість до якості палива.

Висновки TheDifference.ru

  1. Звичайні свічки представляють собою пристрій для займання горючої суміші в силовій установці для приведення автомобіля в рух.
  2. Іридієві свічки мають особливу конструкцію і виробляються із застосуванням іридію.
  3. у іридієвих свічок — клиновидний бічний електрод і витончений центральний.
  4. Іридієві свічки служать у декілька разів довше звичайних.
  5. Іридієві свічки забезпечують стабільну роботу двигуна, легкий запуск в холодну погоду.
  6. Звичайні свічки програють іридієвим за показниками підвищення потужності і економії палива.
  7. Іридієві свічки значно дорожче звичайних і примхливі до якості палива.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *