Чим відрізняються підгузники від трусиків

Турбота про те, щоб дитина завжди залишався сухим, є для батьків однієї з головних. І якщо раніше мамам доводилося майже безперервно прати пелюшки або штанці малюка, то зараз є можливість використовувати підгузники або спеціальні трусики. Призначення тих і інших один і той же, але в кожному разі є свої нюанси.

Визначення

Підгузник — виріб , здатне вбирати сечу і служить для запобігання забруднення одягу.

У чому різниця між підгузники від трусиків

підгузник

Трусики-підгузки — нижню білизну, що має форму трусів і виконує функцію підгузників.

У чому різниця між підгузники від трусиків

Трусики-підгузки < h2 id = "h2_2"> Порівняння

Розглянемо детальніше особливості конструкції даних виробів. Так, головна відмінність підгузників від трусиків полягає в тому, що підгузники мають фіксують липучки, а у трусиків вони відсутні. Тому надягають ті і інші на дитину різним способом.

Щоб зафіксувати підгузник, малюка необхідно покласти. Такі маніпуляції зручно проробляти в самому ранньому віці крихти. Перевагою є те, що, змінюючи підгузник, необов'язково все знімати з ніг (це особливо важливо, якщо переодягати дитину припадає в дорозі). Взагалі, для новонароджених трусики не випускаються, а ось на що підросла карапуза легше і швидше надіти саме їх. В даному випадку не треба возитися з липучками, а син або дочка може в цей час стояти.

У період привчання зміцнілого малюка до горщика зручніше користуватися трусиками — їх можна просто приспускати, в той час як підгузники потрібно повністю знімати з дитини. Крім того, малюка можна навчити знімати і одягати трусики самостійно, а от впоратися з підгузками навряд чи буде йому під силу.

Трусики гарні ще й тим, що вони надійно сидять на повзати або що ходить дитину. Підгузник ж карапуз може втратити, якщо липучки випадково розстебнути. Мало того, застібки збоку нерідко викликають у непосид підвищений інтерес і непереборне бажання їх розчепити.

Однак, незважаючи на зручність, трусики підходять не для всіх малюків. У деяких вони викликають серйозне роздратування шкіри. Адже ці вироби щільніше, ніж підгузники, прилягають до тіла, і такий тісний контакт часто призводить до неприємних наслідків. Виходом з ситуації може стати придбання трусиків трохи більшого розміру.

У чому різниця між підгузниками і трусиками щодо вартості? Треба сказати, що ціна на останні вище. Якщо купувати трусики не дуже накладно і ніякої небажаної реакції у дитини не виникає, то є сенс зупинитися на них, коли малюкові йде вже не перший місяць. А в інших випадках можна обійтися і стандартними підгузками.