Чим відрізняються профілі пластикових вікон

Пластикові вікна вже давно перестали бути елементом розкоші і перетворилися в зручний і доступний варіант заміни традиційних дерев'яних рам. І природно, кожна людина хоче поставити себе в будинку найкращі пластикові вікна. Однак ринкова пропозиція профілів вікон ПВХ дуже велике, і вибрати відповідний варіант часом буває досить складно. Дорогі і дешеві, імпортні та вітчизняні, трикамерні і п'ятикамерні … Що ж робити покупцеві? Уважно вникати в технічні подробиці виробництва віконних профілів? Зовсім ні. Досить мати деякі уявлення, чим відрізняються профілі пластикових вікон між собою.

Визначення

Профіль — основа майбутнього вікна, можна сказати, що це його скелет. Саме від нього залежить довговічність конструкції. І коли виникає питання, чим відрізняються вікна ПВХ, то найчастіше мається на увазі саме профіль. Головна відмінність віконних профілів — це кількість камер і їх дизайн. Згідно ГОСТ 30673-99, камер в вікнах ПВХ має бути не менше двох. Зазвичай виробляють трикамерні профілі.

Камери віконного профілю є повітряні подушки, розташовані по периметру рами і забезпечують високу ступінь тепло- і звукоізоляції. Які принципові відмінності між трикамерним і п'ятикамерним профілями?

Порівняння

П'ятикамерний профіль значно товщі, тому при установці таких пластикових вікон значно знижується ймовірність утворення конденсату і промерзання конструкції. За жорсткості п'ятикамерні пластикові профілі також перевершують трикамерні. Чим більше жорсткість профілю, тим менше ймовірність того, що зміниться геометрія конструкції, в результаті чого вікно стане пропускати холод, тепло, пил. Природно, п'ятикамерний профіль коштує дорожче трикамерного.

 У чому різниця між профілі пластикових вікон

3-х і 5-й камерні профілі

Також профілі пластикових вікон можуть відрізнятися якістю застосовуваного при їх виробництві полівінілхлориду. Якість пластика при покупці визначити важко, всі його недоліки виявляться лише в процесі експлуатації. Неякісний пластик швидко піддається зносу — на ньому з'являються подряпини, зникає блиск і виріб втрачає свою привабливість. Щоб цього не сталося, слід купувати профілі, виготовлені фірмами з гарною репутацією.

Для збільшення міцності і надійності, а також для стійкості до зовнішніх впливів профілів пластикових вікон виробляють їх армування. Для цього всередину каркаса профілю прокладають металевий профіль, зроблений з оцинкованої сталі або алюмінію. Ще одна важлива відмінність профілів пластикових вікон — їх дизайн і забарвлення поверхні. Як правило, дані властивості визначаються способом виробничого процесу.

Висновки TheDifference.ru

  1. Якістю використовуваного для їх виробництва полівінілхлориду;
  2. технологією армування і використовуваними при цьому матеріалами;
  3. Кількістю повітряних камер;
  4. Зовнішнім виглядом;
  5. Монтажною шириною профілю.