Чим відрізняються пластикові вікна від металопластикових

Зима не за горами. Все холодніше стає на вулиці, заморозки слідують один за іншим, скоро випаде сніг і можна буде сказати, що зимовий період вступив в свої права. А це, як відомо, вимагає від власників квартир і будинків, обдуманого підходу до утеплення осель. Одним з таких рішень є установка склопакетів. Вони міцніше, надійніше, зручніше у використанні, ніж звичайні дерев'яні вікна. Але тут є один нюанс: існують пластикові вікна та металопластикові — в чому різниця? Не кожна людина з ходу може відповісти на це питання.

Визначення

Пластикові вікна — виготовляються з ПВХ або полівінілхлориду. За своєю конструкцією вони на вигляд схожі на звичайні дерев'яні вікна, але відрізняються більш складною конструкцією. Складаються з декількох шарів, відокремлених один від одного і герметично встановлених в спеціальну раму. Завдяки цьому, в порівнянні зі звичайними вікнами, склопакети мають кращу звуко- і теплоізоляцією. Встановлювати їх можна не тільки в міських квартирах, а практично скрізь, де в цьому є необхідність.

У чому різниця між пластикові вікна від металопластикових

< p> Металопластикові вікна — також володіють усіма перерахованими вище плюсами, які описані в звичайних пластикових конструкціях. І навіть по виду багато в чому схожі. Однак з точки зору конструктивних особливостей є певні відмінності. У цих виробах використовується додатковий металевий каркас, що вбудовується в профіль, він же і є основою всієї конструкції. Із зовнішнього боку це все той же пластик, тому і немає відмінностей за зовнішнім виглядом. Але з точки зору міцності і стійкості металопластикові вікна випереджають простий пластик. Професійною мовою говорять, що такі конструкції «армовані оцинкованим профілем».

Порівняння

Звичайні пластикові вікна в основному встановлюються в будинках, котеджах, квартирах. У той же час металопластикові конструкції це міцність і надійність, необхідна в більш екстремальних умовах — на останніх поверхах хмарочосів, а також в суворих кліматичних умовах, де переважають сильні вітри.

Довговічність звичайного пластика трохи нижче через те, що він не має додаткового армування, тоді як металопластик здатний «виживати» значно довше.

Звичайні пластикові вікна відрізняються простотою геометрією, в той же час металопластикові можна надавати різні форми : стрілчасті, арочну, круглу і так далі.

Ціна на пластикові вікна нижче, ніж на металопластикові. Хоча подібна економія не завжди може бути виправдана.

Висновки TheDifference.ru

  1. Пластикові вікна можна ставити в звичайних будинках або квартирах, а металопластикові вироби більше виправдовують себе на останніх поверхах хмарочосів, де переважають сильні пориви вітру.
  2. Пластикові вікна менш міцні, а металопластик за рахунок додаткового армування дає необхідну надійність.
  3. Термін експлуатації пластикових вікон 2-3 десятка років , а металопластикові можуть прожити і більше 50 років.
  4. пластикові вікна найчастіше йдуть у звичайній прямокутній формі, а металопластикових можна надати і інші.
  5. Ціна на пластикові вікна помітно нижче, ніж на металопластикові.