Чим відрізняються памперси від підгузників

Багато сучасні молоді матусі навіть не уявляють собі життя без одноразових підгузників. Адже це так зручно: ніяких виснажливих прання і прасування марлі, а дитина сухий і спокійний. Але часто в магазинах можна звернути увагу на те, що пересічні покупці називають одноразові підгузники памперсами … Чи правильно це і чи є принципова різниця між памперсами і підгузниками — в цьому нам і належить розібратися.

Історія

Про те, коли з'явилися багаторазові підгузки, історія замовчує, але, швидше за все в глибоку давнину. А ось історія памперсів почалася трохи більше півстоліття тому, коли одного з технологів компанії Procter & amp; Gamble змусили наглядати за онуками. Мабуть, дідуся не надто влаштовувало те, що раз на годину (якщо не частіше) доводиться міняти підгузник дитині, і він просто змушений був винайти спосіб, як зберегти дитячі попи сухими набагато довше. Так на світ з'явився перший одноразовий підгузник. Його істотним мінусом було те, що всмоктуючий шар знаходився в пластиковій оболонці, що нагадує труси. Природно, багатьма мамами це жорсткий і незручний каркас був відразу ж забракований. Але Віктор Міллз, а саме так звали технолога, не залишав спроб спростити життя молодих матерів, а заодно і нелегку долю дідуся. Він поліпшував одноразові підгузники, придумав кріплення на кнопках і на липучках, і в підсумку, компанія Procter & amp; Gamble випустила пробну партію підгузників під назвою «Pampers». Партія розійшлася «на ура».

 У чому різниця між памперси від підгузників

протягом довгого часу« Pampers »залишалися монополістами на ринку одноразових підгузників і незабаром бренд став загальним ім'ям, і навіть після того, як у «Pampers» з'явилися конкуренти, наприклад, «Huggies» і «Libero», одноразові підгузники і раніше називають памперсами.

висновки TheDifference.ru

  1. Памперси — це бренд, різновид підгузників, а підгузники загальна назва для даного продукту.
  2. Підгузки бувають як одноразовими, так і багаторазовими, памперси ж — одноразові підгузники.