Чим відрізняються німецькі автомобілі від японських

В даний час зростає виробництво автомобілів і попит на них. Чим більш жвавим стає рух на дорогах, тим більше люди замислюються про свою безпеку і комфорт, прагнучи придбати автомобіль, в якому оптимально поєднуються такі достоїнства як комфортабельність, безпека, зручність управління, економічність обслуговування і престижність. Особливою популярністю в більшості країн світу, в тому числі в Росії, користуються автомобілі від німецьких і японських виробників, які жорстко конкурують між собою, і покупцеві не завжди легко розібратися в сильних і слабких сторонах їх продукції і зробити правильний вибір.

< p>

Визначення

Німецькі автомобілі — це престиж, але з'явився не в результаті рекламних акцій, а став наслідком найвищої якості, надійності і комфортабельності машин, випущених такими німецькими концернами як Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel і Volkswagen.

японські автомобілі — це безпека і економічність, що досягаються за рахунок найвищої в світі технологічності виробництва і найжорстокіших стандартів контролю якості. Японія займає друге місце в світі за кількістю вироблених щорічно автомобілів (Німеччина — третє), поступаючись першістю Китаю, але їздити на автомобілях марок Toyota, Nissan, Honda прагнуть в більшості країн світу.

Порівняння

У чому ж різниця між німецькими автомобілями і японськими автомобілями? Німецькі автомобілі — оптимальний вибір для тих, хто прагне підкреслити свій високий соціальний статус за мінімальну ціну. Їздити на японських автомобілях також досить престижно, але з цього, дуже суб'єктивним параметром, вони однозначно поступаються виробам німецького автопрому.

У чому різниця між німецькі автомобілі від японських

BMW X6

Японські автомобілі більш технологічні: наприклад, система повного приводу SH-AWD, що встановлюється в японських автомобілях, поки не має світових аналогів. Японські автовиробники пропонують трохи більший вибір моделей, але німці відстають від них незначно, тому широкий модельний ряд можна віднести до переваг виробників як Японії, так і Німеччини.

Японські автомобілі краще пристосовані до російських дорогах, а також експлуатації в різних кліматичних зонах, в той час як німецькі автомобілі з їх двигунами з уприскуванням, керамічним напиленням циліндрів, турбонадувом і чутливої ​​підвіскою повній розкривають свої достоїнства в помірному кліматі і при наявності доріг високої якості.

У чому різниця між німецькі автомобілі від японських

Toyota Camry

Вважається, що німецькі автомобілі дорожче обслуговувати, але це не зовсім відповідає дійсності. Вартість заміни масел і фільтрів для німецьких і японських автомобілів приблизно однакова, але в німецьких автомобілях також нерідко доводиться міняти датчики, «стирати помилки» в електроніці, міняти деталі підвіски. І це є не просто технічним обслуговуванням, а повноцінним ремонтом, причому японських автомобілів подібним ремонт потрібно значно рідше. Але в той же час виробники японських автомобілів рекомендують проводити техобслуговування значно частіше, ніж німецькі, однак подібний підхід суттєво зменшує втрату вартості японських автомобілів після декількох років експлуатації.

Висновки TheDifference.ru

  1. Німецькі автомобілі вважаються більш престижними.
  2. Японські машини більш технологічні.
  3. Японські автомобілі краще пристосовані до російських дорогах.
  4. Німецькі машини частіше вимагають ремонту.
  5. У японських автомобілів вище частота техобслужаванія, але пріючи вартості після декількох років експлуатації — менше.
  6. Німецькі машини комфортніші, салони більшості моделей більш ергономічні, але двигуни японських автомобілів працюють значно тихіше, що також впливає на комфорт пересування.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *