Чим відрізняються класи Мерседес

Mercedes — торгова марка, відома в усьому світі. Виробник випускає автомобілі різних класів. До початку 90-х років минулого століття головним критерієм класифікації машин був обсяг двигуна. Але сьогодні в одному кузові можна зустріти двигуни різного об'єму, тому основними критеріями стали рівень комфорту і розміри. Вибираючи новий автомобіль, важливо приділяти увагу не тільки технічними характеристиками, але і зручності.

Якими бувають?

Класи Мерседес характеризують тип кузова. Існує велика кількість класів, кожен з яких позначають великою літерою латинського алфавіту. Ряд включає моделі наступних класів A, B, C, E, G, M, S. Найкомпактнішим є А-клас, далі при русі по ряду ступінь комфорту, розміри і максимально можливий об'єм двигуна збільшуються.

Порівняння

У чому ж різниця між класами Мерседес? Сучасний Мерседес А-класу відрізняється практичністю і компактністю, але і комфорту тут відводиться не останнє місце. А-клас ідеально підходить для безпечного пересування по місту. Це відмінний вибір для молодих людей, які бажають мати якісним німецьким авто за прийнятною ціною. Кузов тільки хетчбек.

 У чому різниця між класи Мерседес

Mercedes A-Клас W168

Модель B-класу відрізняється більшою місткістю, економічністю, прекрасними аеродинамічними характеристиками. Він буде оптимальним рішенням для невеликої сім'ї. Комфорт, сучасний дизайн і високий рівень безпеки — все це вигідно відрізняє автомобіль. Кузов також хетчбек, але розміри більше (особливо в висоту). Як і у попереднього класу тут пропонуються тільки чотирициліндрові мотори.

У чому різниця між класи Мерседес

Приклад Мерседеса B-класу

З-клас — найбільш популярна модель зважаючи на свою вигідною вартості. Сучасний дизайн автомобілів С-класу відрізняється строгістю ліній. Моделі представлені в наступних кузовах: седан, універсал і купе. Широкий і вибір двигунів: від економічного дизеля до бензинового W6. П'ятидверний купе CLA -класу за рівнем комфорту відповідає моделям С-класу. Це нова пропозиція німецького виробника.

У чому різниця між класи Мерседес

Приклад Мерседеса C-класу (модель W204)

Високим ступенем комфорту відрізняються моделі Е-класу . Оновлений кузов має досить консервативний зовнішній вигляд і прекрасно підходить в якості корпоративного автомобіля. Виробник попрацював над посиленням комфорту і оснащенням автомобіля сучасними системами. Цей клас пропонує на вибір кілька кузовів: седан, універсал, купе і кабріолет. Також великий вибір моторів, тут вже пропонується потужний W8. Багато хто вибирає п'ятидверний купе CLS -класу , що поєднує в собі стильний зовнішній вигляд, динаміку і комфорт.

У чому різниця між класи Мерседес

Приклад Мерседеса E-класу (модель E63 AMG)

Виняткова розкіш і зручність — відмінні риси Мерседеса S-класу . Про комфорт салону можна говорити годинами. Збільшене вільний простір дозволяє вільно розміститися людям навіть дуже високого зросту. Моделі S-класу відрізняються підвищеною оснащеністю, застосовується ряд інноваційних технологій. Поліпшення плавності ходу можливо завдяки пневмоподвеске, яка підлаштовується під виникають перешкоди. Моделі S-класу призначені для людей, які мають розкіш і престиж на перше місце. Кузов тільки седан. Тут представлені як надекономічні двигуни, що працюють на дизелі, так і найпотужніші W12, які роблять цю машину зі швидкісного потенціалу порівнянної з спорткарами. За рівнем комфорту S-класу можна порівняти купе CL-класу .

 У чому різниця між класи Мерседес

Приклад Мерседеса S-класу (модель S600L)

Любителі комфорту і великих авто воліють G-клас . Знамениті Гелендваген підходять як для проходження складних трас, так і для умов звичайного міського руху. Надійність, комфорт і повний привід — саме те, що відрізняє цю модель. G-клас був і залишається лідером серед позашляховиків, тому часто використовується в якості автомобіля для урядової охорони. Тип кузова пропонує вибір між позашляховиком і кабріолетом.

У чому різниця між класи Мерседес

Приклад Мерседеса G-класу (модель G 55 AMG)

M-клас — комфортні позашляховики, що відрізняються своїм сучасним зовнішнім виглядом. Окремо варто виділити компактний кросовер GLK -класу , що з'явився зовсім недавно, і розкішний позашляховик GL -класу , Який, нарівні з седаном S-класу, вибирають сильні світу цього. Виробник також випускає і родстери — це класи SLK , SL , і SLS. Остання модель відрізняється унікальним механізмом підйому дверей, відомої під назвою «крило чайки ».

Viano — мінівен, що пропонується в самих різних комплектаціях. Можна вибрати модель для сімейного відпочинку і розкішний варіант, оброблений високоякісною шкірою і деревом елітних порід, для проведення ділових переговорів. Vito і Sprinter — автомобілі, що використовуються для комерційних потреб. Є пасажирські моделі і варіанти, призначені для перевезення певного вантажу.

Висновки TheDifference.ru

  1. Розмірами. Чим вище клас, тим більше розміри. Так, машини А-класу найменші, а моделі класів S і GL просто вражають своїми розмірами.
  2. Комфортом. При русі від початкового класу до вищого комфорт значно зростає.
  3. Ціною. Мерседес — недешевий бренд, але в ряду ціни постійно збільшуються. S-клас виявляється найдорожчим, найбільш бюджетні моделі класів А, В і С.
  4. Обсягом двигуна, який зі збільшенням класу стає все більш потужним.
  5. Компактні. Перші представники ряду невеликі, моделі більш високого класу відрізняються не тільки розкішшю, але великим внутрішнім простором, що робить їх зручними для всіх пасажирів.
  6. Комплектацією. Для вищих класів Мерседеса вона куди більш цікава і відкриває великі можливості для комфортного переміщення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *